vasario
PATKPŠS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234

DRAUGŲ KONCERTAS TAUJĖNŲ DVARE

Kovo 10 d. 18 val. – Draugų koncertas Taujėnų dvare (Ukmergės r.).

Atlikėjai: „Giunter Percussion“ (Lietuva), Adélaïde Ferrière (Prancūzija), Alexey Chizhik (Rusija), „Perpetuum Ritmico“ (Latvija).

Bilietų kaina – 6, 8 Eur

Bilietus galima nusipirkti ir čia:  

„Giunter Percussion“

Ansamblio „Giunter Percussion“ vadovas ir įkūrėjas Pavel Giunter yra vienas žymiausių Lietuvos perkusinininkų, solistas, atliekantis klasikinę, moderniąją, world ir jazz muziką. Jam dedikuoti daugelis lietuvių autorių kūrinių. 

Atlikėjas nuolat dalyvauja  klasikinės ir šiuolaikinės muzikos projektuose kartu su šv. Kristoforo kameriniu orkestru, Lietuvos valstybiniu ir Lietuvos nacionaliniais orkestrais, kameriniais ansambliais ir solistais.

kaip solistas ir kaip grupės vadovas dalyvauja įvairiuose šalyse vykstančiuose festivaliuose, dalyvauja įrašant kompaktines plokšteles.

Adelaide Ferriere (Prancūzija)

Adelaide Ferriere – talentinga ir daug žadanti perkusininkė muzikos pasaulyje.

Ji buvo nominuota „Metų solistės-instrumentalistės“ kategorijoje didžiausiuose Prancūzijos klasikinės muzikos apdovanojimuose „Les Victoiresde La Musique Classique“ (prilyginamus Grammy apdovanojimams). Ši ceremonija buvo tiesiogiai transliuojama per Prancūzijos televiziją iš „Auditorium de Radio-France“. Tai pirmasis atvejis, kai šiuose apdovanojimuose buvo nominuotas perkusininkas.

2015 metais Adelaide Ferriere laimėjo Pagrindinį prizą, „Pierre Salvi“prizą, Geriausios šiuolaikinės interpretacijos prizą ir Publikos prizą tarptautiniame konkurse „Concours International du FMAJI“, 2016 metais – 2-ąją vietą Europos jaunųjų solistų konkurse, 2014 metais – 1-ąją vietą tarptautiniame konkurse „Concours International d’Interpétation de Boulogne-Billancourt“, „Annelie“ prizą tarptautiniame konkurse „Tromp International Percussion Competition“ Nyderlanduose ir 2017 metais – pirmąją vietą konkurse „Grand Prize Virtuoso International Competition“ Zalcburge.

Gimusi muzikantų šeimoje, Adelaide pradėjo mokytis groti perkusija Didier Ferriere klasėje. 2012 metais, būdama 15 metų, ji įstojo į Paryžiaus nacionalinę aukštąją muzikos ir šokio konservatoriją, mokėsi pas Michel Cerutti. 2017 metais ji apsigynė magistro laipsnį ir buvo priimta į Artist Diploma programą; 2016 metais taip pat studijavo su Samuel Walton Londono Karališkajame koledže.

Jaunoji atlikėja kaip solistė grojo „La Philharmoniede Paris“, „La Citédela Musiquede Paris“, „L’auditorium de Radio-France“ ir „La Seine Musicale“ salėse Prancūzijoje, Zalcburgo Mozarteumo universitete Nyderlanduose, Muziekgebouwof Eindhoven muzikos centre Nyderlanduose, Londono Nacionalinėje portretų galerijoje, „Sala of São Paulo“ salėje Brazilijoje, Liuksemburgo filharmonijoje… Daugybę kartų iš jos ėmė interviu ir ji grojo gyvai Prancūzijos radijuje.

Adelaide dirbo su tokiais kompozitoriai kaip Jean-Jacques Di-Tucci (atliko solo partiją ir grojo perkusijos ansamblyje pasaulinėje premjeroje „Corps Distants“), Thierry Escaich (pasaulinėje oratorijos „Cris“ premjeroje), Alexandre Ouzounoff (atliko solo partiją ir grojo orkestre pasaulinėje premjeroje „Dzong“), grojo Alexandros Markeas „Raphsodie Monstre“, kuris įrašytas didžiojoje „Maison de la Radio“salėje, Paryžiuje, festivalio „Festival Présences“ metu.

Ją remia tokios kompanijos kaip „Southern Percussion“ iš Didžiosios Britanijos, „Black Swamp“ iš JAV. Adelaide ruošiasi išleisti naują marimbos medinių plaktukų seriją su „Resta-Jay Percussions“ iš Prancūzijos.

Konkursai:
Adami fondo laureatė
Safran fondo laureatė
Pagrindinis prizas konkurse „Grand Prize VirtuosoCompetition“, Austrija
Klasikinės muzikos Grammy apdovanojimai, nominacijose „Soloist Revelation of the Year“ ir „Les Victoires dela Musique Classique“
2-asis prizas Tarptautiniame jaunųjų solistų konkurse, Prancūzija
Publikos prizas, Tarptautiniame muzikos festivalyje „d’Automnedes Jeunes Interprètes“
Pagrindinis prizas, Specialusis prizas, Geriausios interpretacijos prizas konkurse „FMAJI International Competition“, Prancūzija
„Annelie“ prizas, Jaunimo žiuri prizas konkurse „Tromp International Competition“, Nyderlandai
Pagrindinis prizas konkurse „International Interpretation Competition“, Prancūzija

Koncertų salės:
Paryžiuje – „Auditorium de Radio-France“, „La citéde La Musique“, „La Seine Musicale“, „Salle Pleyel“, „Les Invalides“, „La Banquede France“, „Saint-Pierrede Montmartre“, „Archives Nationales“, „Petit Palais“.
Prancūzijoje – koncertinis turas daugelyje miestų
Londone – Nacionalinė portretų galerija, Karališkasis muzikos koledžas
Liuksemburge – Filharmonija
Nyderlanduose – „Eindhoven Muziekgebouw“
Austrijoje – Zalcburgo Mozarteumas
Vokietijoje – „Hoschüle Fur Musik“, Miunchenas
Niujorke – „The Juilliard School“, „Yamaha Artist Services“
Brazilijoje – „Sala Sao Paulo“, „CEU Cidade Dutra“

Interviu ir gyvai radijuje – Prancūzijos „Radio Classique“, „France Musique“, „France Culture“, „France Inter“

Orkestrai
Solo partijos su Paryžiaus nacionalinės operos orkestru, Lietuvos kameriniu orkestru, „Pasdeloup“ orkestru, „Lutétia Orchestra“, „Demos Orchestra“, „Dijon Bourgogne Orchestra“, „La Symphonie de Poche“, „Les Bagatelles“, „Dela Garde Républicaine“, „Occitania Chamber Orchestra“, „Orchestredela RATP“, „EHMOD Orchestra“, „Paris Percussion Group“, „Paris Conservatory Orchestra“.

2018 metais Adelaide Ferriere planuoja pasirodyti Liuksemburge, Graikijoje, Maltoje, Italijoje, Šveicarijoje.

Alexey Chizhik (Rusija)

Aleksejus Čižikas – muzikantas, vibrofonistas, kompozitorius, pianistas. Vienintelis vibrofonistas pasaulyje, grojantis iškart penkiomis lazdelėmis. Aleksejus dirbo scenoje kartu su tokiais garsiais muzikantais, kaip Placidu Domingu, Mstislavu Rostropovičiumi, Vintonu Marsaliu ir kitais.

Jo soliniai pasirodymai vyko geriausiose Sankt Peterburgo salėse – Sankt Peterburgo filharmonijoje, Džiazo filharmonijoje, Marijinsko teatre ir kt. 24 metus Sankt Peterburgas pažįsta šį atlikėją dėl tradicinių koncertų Vasaros sode, kurie tapo miesto istorijos dalimi.

Aleksejus Čižikas buvo didžiausio Rusijos festivalio „Permė. Baltosios naktys“ (2012-2014 m.) muzikiniu prodiuseriu.

Aleksejus Čižikas – daugybės tarptautinių projektų ir festivalių dalyvis. Nuo 2010 metų rengdavo reguliarius koncertus su Ekehardo Fiolko (Ekkehard Wolk) džiazo trio (Berlynas). Nuo 2012 metų kartu su Chizhik-Jazz-Quartet atlieka klasikinius kūrinius, kuriuos pats perdirbo džiazo stiliumi didžiajam simfoniniam koncertui. Tai „Sprangtukas“, „Karmen“ ir „Figaro vedybos“.

Daugiau apie dalyvį:
http://www.chizhik.ru/

http://youtu.be/eKqCuvRlLf0
http://youtu.be/LYdBoolZ0v4
http://youtu.be/yektZY3y1xg

Perpetuum Ritmico (Latvija)

Guntars Freibergs
Ernests Mediņš
Mikus Bāliņš
Elvijs Endelis

Perpetuum Ritmico yra mušamųjų instrumentų ansamblis, kurį charakterizuoja entuziazmas, profesionalumas ir minčių laisvė. Jų pasirodymai apjungia įvairias muzikines ir kultūrines tendencijas, panaudojant nepaprastai platų mušamųjų instrumentų spektrą. Ansamblis atlieka įvairią muziką-nuo liaudies iki avangardo, nuo klasikinės iki populiariosios muzikos stiliaus –kad sužavėtų kiekvieną atvirą pasaulinės muzikos klausytoją. Keturi ansamblio atlikėjai savo profesinius įgūdžius įgijo studijuodami tarptautinėse muzikos akademijose. Jie sėkmingai dalyvavo daugybėje konkursų, festivalių ir užsiėmimų su profesionaliais muzikantais Latvijoje ir užsienyje.

 

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

Kultūros centro bilietų kasos darbo laikas:

 

I-nedirba

II-V -14-19 val.
VI- VII – 1 val. prieš renginį
Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt