vasario
PATKPŠS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627281234

FESTIVALIO UŽDARYMO KONCERTAS

Kovo 11 d. 17 val. – Iškilmingas festivalio uždarymo koncertas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti (Ukmergės kultūros centre, Kauno g. 8).

Atlikėjai: Latvijos kamerinis orkestras, dir. Brian Schembri (Malta), Adélaïde Ferrière (Prancūzija), Pavel Giunter, Sigitas Gailius (Lietuva), Edgars Saksons, Mārtiņš Zilberts (Latvija).

Bilietų šventinė kaina – 6 Eur

Bilietus galima nusipirkti ir čia:  

Latvijos kamerinis orkestras 

Jaunatviška aistra ir gyvybingumas, žinių troškulys ir aukščiausio lygio profesionalumas, puikus darbas ir entuziazmas – tai Latvijos kamerinio orkestro formulė. Orkestro muzikantai yra jauni ir atviri kūrybiniams iššūkiams – jie studijuoja Baroko muzikos atlikimo tradicijas ir klasikinės muzikos interpretacijos niuansus; jie yra puikūs šiuolaikinės muzikos atlikėjai ir nevengia neakademinių bandymų ir įvairių projektų. Vienas iš pagrindinių orkestro siekių yra kamerinės simfonijos žanro viešinimas latviškoje muzikoje.

Latvijos kamerinis orkestras reguliariai bendradarbiauja su kviestiniais dirigentais – paruošta daug įvairių programų.

Tarp nuostabių solistų, kurie pasirodė kartu su Orkestru, yra garsūs klasikinės muzikos dainininkai, pianistai, smuikininkai ir kiti.

Greta aktyvaus koncertinio gyvenimo Latvijoje ir kitose dvejose Baltijos valstybėse, Latvijos kamerinis orkestras pasirodė Europoje, Rusijoje ir kitose pasaulio šalyse. Už muzikinį ir kultūrinį indėlį Latvijos kamerinis orkestras buvo įvertintas –apdovanotas Latvijos Didžiuoju muzikos apdovanojimu.

Brian Schembri (Malta)

Talentingas nuolat pasirodantis scenose muzikantas iš Maltos Brian Schembri pradėjo muzikos studijas pas savo tėvą Carmelą Schembri. Vėliau baigė pianino specialybę ir dirigavimą Kijeve ir Maskvos valstybinėje P. Čaikovskio konservatorijoje. Mokėsi kartu su A. Snegiriovu, S. Dorenskiu, R. Kofmanu ir G. Roždestvenskiu.

Aktyviai koncertuodamas kaip pianistas, jis pradėjo dirbti dirigento padėjėju su Michel Plasson ir Emmanuel Krivine. Pagaliau skirdamas didžiąją savo laiko dalį dirigavimui, jis tapo pagrindiniu dirigentu OPF orkestre ir Lisabonos metropoliteno orkestre,vėliau –muzikos direktoriumi Maltos nacionaliniame teatre „Teatru Manoel“ ir meniniu direktoriumi ir pagrindiniu dirigentu Maltos filharmonijos orkestre.

Brian Schembri buvo pakviestas diriguoti Karališkajam filharmonijos orkestrui, tokiems orkestrams kaip „l’Orquestra Ciutat Barselona“, „l’Orchestre National du Capitolede Toulouse“, „l’Orchestre Nationalede Radio France“, „l’Orchestre Nationalde Lyon“, „the Svetlanov StateS ymphony Orchestra“, „Lubeck, Nancyand Rennes opera theatres“ orkestrui, „Nord west deutsche Philharmonie“ orkestrui,„Hong Kong opera“ orkestrui, Lietuvos valstybiniam simfoniniam orkestrui, Novosibirsko filharmonijai, Londono filharmonijai, muzikos grupei „London Mozart Players“. Jis dalyvavo tokiuose festivaliuose „Festival Massenet“, „Octobreen Normandie“, „Les Rencontres Musicales d’Evian“, „Lisboaem Festa“, „Kings Lynn Festival“ and „Henley Festival“.

Įrašė tokius kompaktinius diskus: L. van Beethoveno sonatų rečitaliai fortepijonui, F. Šuberto, S. Rachmaninovo kūriniai ir kompozitoriaus Charles Camilleri kūriniai, įrašyti kartu su Karališkuoju Škotijos nacionaliniu orkestru, orkestru „Bournemouth Symphony Orchestra“, J. S. Bacho koncertai, įrašyti kartu su Europos Sąjungos Kameriniu orkestru, taip pat kompozitoriaus Alexandre Tansman „Wind Concertos“ su solistais Diego Dini Ciacci ir Fabrizio Meloni.

Festivalyje „Percussion Ukmergė 2018“ Brian Shembri pasirodys kartu su Latvijos kameriniu orkestru.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

Kultūros centro bilietų kasos darbo laikas:

 

I-nedirba

II-V -14-19 val.
VI- VII – 1 val. prieš renginį
Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt