Šventė

Jubiliejinis „Kino pavasaris“ įvyks: keliasi į namų kino ekranus

Dėl koronaviruso plitimo grėsmės laikinai uždraudus masinius renginius, kovo 19 dieną turėjusiam įvykti atidarymui besiruošę festivalio „Kino pavasaris“ organizatoriai socialiniame tinkle „Facebook“ surengė specialią tiesioginę transliaciją. Jos metu buvo patvirtinta, kad festivalis vyks, kaip žadėta, kovo 19–balandžio 2 dienomis, tik kitu formatu. Fesstivaliui pasibaigus „Kino pavasario“ žiūrėjimas pratęstas iki karantino pabaigos. Visos Lietuvos žiūrovai filmais mėgautis galės namų kino platformose.

Iki karantino pabaigos bus galima legaliai mėgautis šių metų „Kino pavasario“ filmais naujos kartos televizijos TELIA TV filmų nuomoje – teliaplay.lt, internetinėje namų kino platformoje „Žmonės Cinema“ – zmonescinema.lt, „TV3 Grupės“ turinio platformoje – go3.lt, sumanios „Cgates“ platformoje TV „Kino klubas“ ir kino platformoje „Kinofondas“ – kinofondas.lt.

Tiesioginės transliacijos įrašas: https://www.youtube.com/watch?v=0_vimOFDKhI

2020 metų festivalio repertuaras https://kinopavasaris.lt/lt/programa

Kaip naudotis platformomis – žemiau. Pažymime, kad platromose galima rasti ir kitų filmų. Pavyzdžiui, lietuviškos klasikos.

„Kino pavasario“ puslapyje teigiama:

Tęsdami nurodote, kad sutinkate su paslaugų teikimo sąlygomis ir privatumo politika.
Prisiregistravę paskyroje „Mano aplinka“ Jūs gausite VšĮ „Kino pavasaris“ organizacijos naujienlaiškį su naujausia informaciją apie vykdomus projektus, renginius, specialius pasiūlymus, paslaugas ir kitą aktualią informaciją apie kiną. Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl nerinksime jokių papildomų duomenų, o gautus tvarkysime ir saugosime remiantis įstatymais. Daugiau apie mūsų organizacijos privatumo politiką rasite čia: https://kinopavasaris.lt/lt/taisykles.
#FESTIVALISNAMUOSE

Apie namų kino platformas

TELIA TV ir TELIA PLAY naudojimo instrukcija

Turinį, kurį galite žiūrėti TELIA TV ekrane namuose, galite matyti ir TELIA PLAY (www.teliaplay.lt).

Norėdami naudotis TELIA PLAY, turite susikurti paskyrą. Tam turite turėti veikiantį el. pašto adresą; jis bus jūsų TELIA PLAY paskyros vartotojo vardas. Šiuo metu užsisakyti TELIA PLAY galite tik savo TELIA TV ekrane – meniu ieškokite punkto „Telia Play“ (TV kanalų arba programėlių meniu) ir sekite instrukcijas. Galimybės užsakyti salone arba telefonu nėra, tačiau TELIA specialistai gali paaiškinti, ką reikia daryti.

Jei norite pasirinkti vieną iš siūlomų „Videonuomos“ filmų ar kitų vaizdo įrašų, tai galite atlikti 2 būdais – naudojantis paieška arba kategorijomis.

Svarbu. Prie kiekvieno vaizdo įrašo rodoma kaina. Už mokamus vaizdo įrašus į einamąją sąskaitą bus įskaičiuotas mokestis, nurodytas ekrano dešinėje. Išsirinktą filmą už nurodytą mokestį galite žiūrėti 24 valandas.

ŽMONĖS Cinema naudojimo instrukcija

Savo interneto naršyklėje suveskite www.zmonescinema.lt. Dešiniame viršutiniame kampe spauskite mygtuką PRISIJUNGTI ir atlikite pagrindinius registracijos žingsnius:

Įveskite savo elektroninio pašto adresą ir ŽMONĖS Cinema platformai skirtą slaptažodį, susipažinkite su vartotojų taisyklėmis.
Patvirtinkite savo gyvenamąją šalį, įvesdami savo telefono numerį.
Norėdami žiūrėti tik festivalio „Kino pavasaris“ filmus, praleiskite registracijos prenumeratai žingsnį ir pasirinkite PRADĖTI ŽIŪRĖTI. Jei turite nuolaidos kodą – rinkitės mygtuką TURITE KODĄ?

Svetainės viršuje esančioje meniu juostoje pasirinkite skiltį KINO PAVASARIO filmai, pasirinkite konkretų filmą ir spauskite ŽIŪRĖTI.

Išsirinktą filmą galite žiūrėti 24 valandas.

Apmokėjimas. Norėdami apmokėti peržiūrą, spauskite mygtuką PAPILDYKITE PINIGINĘ ir pasirinkite Jums patogiausią apmokėjimo būdą, atsižvelgdami į planuojamų žiūrėti filmų skaičių. Jei norėsite nepertraukiamai žiūrėti keletą filmų, virtualią piniginę iškart galite papildyti atitinkama suma.

Plačiau kaip naudotis platfoma https://zmonescinema.lt/kino-pavasaris

„Go3“ naudojimo instrukcija

Jei turite „Go3“ paskyrą:

Prisijunkite prie savo paskyros ir įsitikinkite, kad turite aktyvų mokėjimo būdą: Mano paskyra -> Pakeisti mokėjimo būdą.
Filmų nuomoje išsirinkite norimą filmą ir paspauskite „Nuoma“.
Įveskite PIN kodą (pvz. 1234). Jei jį pamiršote, pakeisti galite: Mano paskyra -> Pakeisti PIN.
Spauskite „Patvirtinti“. Filmo peržiūra bus galima 48 val. po apmokėjimo.

Jei neturite „Go3“ paskyros:

Užsiregistruokite Go3 platformoje https://go3.lt/subscriber/register. Registruojantis reikalingas el. pašto adresas arba telefono nr.
Užsiregistravus, sekite instrukcijas, kurios nurodytos 1-4 punktuose (žr. Jei turite Go3 paskyrą).

Atsiskaitymo būdai:

Kreditinė/ debetinė banko kortelė
PayPal

„Go3“ veikia šiuose įrenginiuose:

Kompiuteriuose
Planšetėse ir telefonuose (atsisiųskite Go3 programėlę nemokamai iš Google Play ar App Store)
Išmaniuosiuose TV naudojant Go3 programėlę (Smasung su Tizen programine įranga (nuo 2016 m.) / Android TV, kurių versija yra 9.0 arba aukštesnė).

„Cgates“ sumanios TV „Kino klubas“ naudojimo instrukcija

Norėdami patekti į „Kino pavasario“ katalogą priedėlio pultelyje spauskite mygtuką „Video“. Jį rasite viršutinėje pultelio dalyje.
Nuspaudus mygtuką pateksite į „Video“ aplinką, kur pultelio navigaciniais mygtukais „aukštyn/žemyn“ pasirinkite katalogą „Kino Pavasaris“ ir spauskite mygtuką „OK“
Atsidariusiame sąraše matysite filmus. Norėdami nusipirkti filmą navigaciniais mygtukais „aukštyn/žemyn“ pasirinkite norimą filmą ir spauskite „ok“
Atsidariusioje lentelėje matysite pasirinkimus
„Pirkti“ – pasirinkus šį veiksmą pereisite prie filmo pirkimo.
„Daugiau informacijos“ – filmo aprašymas, kurį galite peržiūrėti nemokamai prieš pirkdami filmą
Pasirinkę mygtuką „Pirkti“ ekrane pamatysite patvirtinimo langą, kuriame bus perkamo filmo pavadinimas, kaina ir suteiktas laikas peržiūrai. Norėdami patvirtinti pirkimą, pultelio pagalba surinkite pirminį PIN kodą 1111 ir spauskite mygtuką „ok“. Po šio veiksmo filmas automatiškai pasileis.
Jei pakeitėte ir neprisiminate PIN kodo, kreipkitės tel. (8 5) 215 0000

Mokestis už filmus bus automatiškai įtrauktas į sąskaitą už „Cgates“ paslaugas.

„Kinofondas“ naudojimo instrukcija

Mokamus filmus gali žiūrėti tik registruoti vartotojai. Platformoje www.kinofondas.lt užregistruokite savo asmeninę paskyrą „kaip žiūrovas“, patvirtinkite gautą nuorodą el. paštu ir mėgaukitės filmu neribotą kartų kiekį 48 valandas nuo atlikto mokėjimo, kurį patvirtino bankas.

Nuolaidos kodas. Jį aktyvuoti gali tik registruoti vartotojai prisijungę prie savo asmeninės paskyros. Nuolaidų kodo laukelyje įveskite gautą kodą ir jums bus suteikta nemokama filmo peržiūra.

Apmokėjimas. Atliekamas pasirenkant bet kurį patogų atsiskaitymo būdą: elektroninę bankininkystę, elektroninius pinigus ar renkantis kitą patogią mokėjimo sistemą.

© 2020 KINO PAVASARIS Rašykite mums: info@kinopavasaris.lt
Baltic Amadeus

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

Kultūros centro kasos darbo laikas:

II – V – 13.00 – 19.30 val.

Poilsio ir švenčių dienomis –

1 val. prieš renginį ar kino filmą.

Pirmadienis – nedarbo diena.

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt