Miesto šventės rėmėjai

Kalėdinė pasaka visai šeimai „JUK RYTOJ KALĖDOS“

Po spektaklių vaikučių lauks Kalėdų Senelis ir draugai.

Režisierės Laima Jančiauskaitė ir Tamara Kvieskienė.
Dailininkas Egidijus Darulis

Dėl užsakymų įmonėms ir organizacijoms kreiptis telefonu 8 646 91700.

Bilieto kaina – 5 Eur.

,,Kitą kartą, seniai seniai, pasaulyje gyveno…“. Taip pradedame sekti pasaką. Iš tikrųjų ne vieną, o daugybę jų. Šį kartą jų veikėjai, stebuklinguoju prieškalėdiniu laikotarpiu, susitinka Kultūros centro spektaklyje ,,Juk rytoj Kalėdos…“.

Spektaklis kvies į spalvingą, kupiną nuotykių, netikėtumų, žavesio pasakos pasaulį, kuriame bus visko – hercogas Pikčiurna ir Raganos, trokštantys Tylos, o mieste per daug triukšmo, juoko, džiugesio, prieššventinio šurmulio. Ką jie daro? Uždraudžia švęsti Kalėdas, mieste paskleidžia liūdesio, niekšybių, melo, nelaimių, blogio burtus.

Tačiau, kaip ir kiekvienoje pasakoje, atsiranda drąsuolis – šioje pasakoje žaislų meistras Martynas, kuris, nepaisydamas tykančių pavojų, leisis į kelionę, norėdamas išvaduoti savo draugę Veroniką ir grąžinti visiems Kalėdų stebuklą. Savo kelyje jis sutiks ir Jūrų Valdovus, ir Jūrų Princeses, ir Piratus, ir Varnus Klik ir Kliak, ir dar daug veikėjų, kurie vienaip ar kitaip darys įtaką gėrio kovai prieš blogį, o jų istorijos žavės, jaudins, vers šypsotis.

Spektaklyje vaidina įvairaus amžiaus, skirtingos gyvenimo patirties Ukmergės kultūros centro teatro studijos ,,Nykštukas“ bei Taujėnų mėgėjų teatro ,,Bičiuliai“ aktoriai, šoka linijinių šokių kolektyvo ,,Visada“ ir tautinių šokių kolektyvo ,,Vilkmergė“ šokėjos.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

Kultūros centro kasos darbo laikas:

II – V – 12:00 – 19:00 val.

Poilsio dienomis – 1 val. prieš renginį

ar kino filmą.

Pirmadienis – nedarbo diena.

Bilietai į kino filmus ir internetu.

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt