Miesto šventės rėmėjai

Lietuvos kamerinio orkestro koncertas „Mozarto muzikos efektas“

Atlikėjai:
LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS

Solistai:
VYTAUTAS SRIUBIKIS (fleita)
PIJUS PAŠKEVIČIUS (obojus)
JOANA DAUNYTĖ (arfa)

Dirigentas: ROBERTAS ŠERVENIKAS

WOLFGANG AMADEUS MOZART – Koncertas arfai, fleitai ir orkestrui C-dur, KV 299/297c; Divertismentas Nr. 3, F-dur, KV 138; Koncertas obojui ir orkestrui C-dur, KV 314; Serenada orkestrui Nr. 6 D-dur, KV 239 („Serenata notturna“)

Šiame koncerte karaliaus Wolfgangas Amadeus Mozartas! Įdomios ir nekasdienės yra kompozitoriaus Giedriaus Kuprevičiaus mintys apie Mozartą, išsakytos laidose „Audiologai“: „Esu įsitikinęs šio genialaus kūrėjo muzikos gyvybingumu, aktualumu ir niekam neprilygstančia emocine įvairove, muzikinės minties sveikata, per visą kūrybą skriejančiu polėkiu ir muzikinės raiškos modernumu. (…) Mozarto muzika turi tiek paslapčių, kiek kartų ją beklausysi. Ji, kaip ir vaikystėje skaitytos pasakos, su metais atveria kitas prasmes, kitus minties sluoksnius, skelbia kitus klausimus ir laukia kitokių atsakymų.“

Šį vakarą Lietuvos kamerinis orkestras, dirigentas Robertas Šervenikas ir solistai interpretuos net du Mozarto koncertus – nuotaikingą Divertismentą Nr. 3 ir populiariąją „Serenata notturna“.

Bilietų kainos
5, 7 Eur

Organizatorius: Lietuvos nacionalinė filharmonija
Projektą remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija

Bilietai Kultūros centro kasoje ir Filharmonijos kasoje arba internetu. Nuorodos internetu pateikiamos žemiau. Bus pristatomi trys koncertai. kiekvienam koncertui atskira nuoroda.

http://www.filharmonija.lt/lt/renginiai-ir-repertuaras/renginiai/mozarto-muzikos-efektas-1/rezervacija.html

Vasario 7 d. „Orkestro formulė“

Richard Wagner, Sergej Prokofjev, Aram Chačaturian ir kiti

Edukacinę programą sudarė Simona Zajančauskaitė, Imantas Šimkus

Šio koncerto scenoje – Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras. Kas yra orkestras? Kokius instrumentus, jų grupes matome scenoje, kaip jie skamba, kokie yra garso išgavimo būdai? Kas vadovauja orkestrui ir kokį svarbų atributą orkestro vadovas laiko rankoje? Kas yra orkestrinė faktūra, kokios jos spalvos, dinamika? Kokios užduotys pateikiamos atlikėjams? Kokios subordinacijos ir etikos laikosi orkestro nariai? Kuo pasižymi specifinė muzikų kalba, kaip orkestro nariai reiškia susižavėjimą? Visa tai sužinosite atėję į koncertą visai šeimai „Orkestro formulė“.

http://www.filharmonija.lt/lt/renginiai-ir-repertuaras/renginiai/orkestro-formule/rezervacija.html?backlink=%252Flt%252Fpaieska%252Fresults%252Fp0.html

Gegužės 16 d. „Mozarto Didžiosios Mišios“

http://www.filharmonija.lt/lt/renginiai-ir-repertuaras/renginiai/mozarto-didziosios-misios-1/rezervacija.html

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

Kultūros centro kasos darbo laikas:

II – V – 12:00 – 19:00 val.

Poilsio dienomis – 1 val. prieš renginį

ar kino filmą.

Pirmadienis – nedarbo diena.

Bilietai į kino filmus ir internetu.

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt