Kasos darbo laikas

Šešuoliuose pasitikta „Ponia iš miesto“

Vasario 25 d. popietę į Šešuolius atklydo „Ponia iš miesto“ pažiūrėti, kaip šešuoliškiai švenčia Užgavėnes. Susirinkusieji išklausę Šešuolių seniūnės Jolantos Lukšienės metinės ataskaitos skubėjo prie degančio laužo ir nieko ilgai nelaukę sudegino Morę, kuri nusinešė visus žiemos rūpesčius ir bėdas.

Vėjas, lietus neleido ilgai pasibūti prie laužo, tačiau skambant akordeono muzikai (Aurelijus Pampucha) nors ir sušalę, bet laimingi žaidėm, dainavom ir užsigavėjom, pilnus pilvus blynų ir kitokių gerybių prisikišę namo dar ilgai neskubėjom.

Tą patį vakarą Liaušių kultūros namuose rinkosi kaukėti ir be kaukių liaušiškiai, norintys užsigavėti ir linksmai praleisti laiką, kad per gavėnia apie linksmybes negalvotų. Kaukes vaikai, jaunimas ir netgi suaugusieji gamino savaitę prieš Užgavėnes.

Susirinkusieji šoko, žaidė žaidimus, varžėsi žvejybos rungtyje, brido per upelį, žaidė futbolą su šluotomis, šoko liaudiškus žaidimus, spėliojo kas slepiasi už užuolaidos, klausėsi Aurelijaus Pampuchos ir vokalinio moterų ansamblio „Ilgesys“ atliekamų dainų, vaišinosi suneštomis gerybėmis. Kanapinis (Matas Leiga) ir Lašininis (Astijus Bačys) savo jėgas išbandė varžydamiesi įvairiose rungtyse, bet taip jau yra, kad pavasaris atėjo pas mus, todėl Lašininiui teko pasitraukti iki kitų metų.

UKC Liaušių skyriaus renginių organizatorė Lina Monkevičienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

Kultūros centro kasos darbo laikas:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

Poilsio ir švenčių dienomis –

1 val. prieš renginį ar kino filmą.

Pirmadienis – nedarbo diena.

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt