Nedirbs

Advento laikotarpiu paroda, muzika ir susikaupimas

Gruodžio 1 d. Liaušių kultūros namuose vyko adventinė popietė ir menininko Gedimino Beržinio Beržinsko asmeninė darbų paroda „Gyvenimo džiaugsmas“.

Popietės metu parodos autorius pristatė savo kūrinius, dalinosi mintimis, kaip gimsta paveikslai, ateina įkvėpimas. Klausėmės ne tik autoriaus, bet ir svečio Gintaro Ruzgos gitaros bei smuiko garsų. Kunigas Vidas Bernardas Sajeta dalinosi mintimis apie advento prasmę, bendrystės džiaugsmą. Susirinkusieji turėjo galimybė dalyvauti edukacijoje ir nutapyti paveikslą. Ši paroda, tai Šešuolių šv. Juozapo parapijos kunigo Vido Bernardo Sajetos dovana liaušiškiams. Advento ramybės, bendrystės džiaugsmo ir vilties apsuptyje vaišinomės suneštomis gėrybėmis bei kūrėme naujus veiklos planus.

Lapkričio 25 d. susirinkome pinti adventinių vainikų į Liaušių kultūros namus. Norinčiųjų nusipinti adventinį vainiką buvo labai daug. Edukaciją vedė Ingrida Matusevičienė, kuri vainikų pynimui ilgai ruošėsi. Priemonės mums visos buvo paruoštos: spalvoti kankorėžiai, kriauklelės, riešutai, šienas, eglių, tujų šakelės, kaspinėliai, spalvotos medžiagų atraižos, siūlai…

Kiekvienas adventinį vainiką pynė pagal savo fantaziją. Vieni lipdė konkorėžiais, kiti žaisliukais, dar kiti puošė kaspinėliais, purškė dažais. Visiems buvo labai smagu, garavo arbata, Ingridos kepti keksiukai, skambėjo juokas. Visi vainikais nešini noriai fotografavosi, džiaugėsi, rodė vieni kitiems, vyresnieji padėjo mažiesiems, patarė. Toks bendrystės jausmas, kai ir maži, ir suaugę, ir senjorai bendrame būryje teikė džiaugsmą ir prasmę.

UKC Liaušių skyriaus renginių organizatorė Lina Monkevičienė ir Zita Vinkauskienė

     

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt