Nedirbs

Bobų vasaros voratinklis

Jau 5–tus metus iš eilės Varinėje vyksta tradicinė rudens šventė „Bobų vasaros voratinklis“, į kurią po rudens darbų susirenka ne tik bendruomenės nariai, bet ir aplinkinių kaimų gyventojai, svečiai, kurie drauge pasidžiaugia nuveiktais darbais, pasilinksmina. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, spalio 13-tą dieną daug dėmesio skyrėme salės apipavidalinimui, kad susirinkusiems būtų miela ir jauku. Šiais metais salė buvo papuošta Rimos Gelumbeckienės iniciatyva.

Šventės metu buvo eksponuojama nagingų bendruomenės narių paroda. Vitalija Venclovienė ir Vida Grigaliūnienė pristatė megztas pirštines ir kojines, kojinaites. Pirmą kartą savo darbus eksponavo Daiva Malinauskienė. Grožėjomės nertomis Gražinos Juodkienės servetėlėmis ir jos dukros Linos sukurtais papuošalais. Susirinkusius nustebino pašiliškio Remigijaus Pareikos darbai: siūtos peteliškės ir fotografijų paroda, kurioje užfiksuotas Pašilės apylinkių grožis.

Susidomėję stebėjome svečių iš Lėno Ritos ir Broniaus Alšauskų šakočių kepimo pamoką. Tik gaila, kad pliaupiantis lietus neleido užkurti šakočių kepimo krosnies lauke ir visiems pabandyti savo rankomis kepti šį nuostabų kulinarijos gaminį. Išklausę pasakojimą apie šakočių kepimą, skanavome svečių atsivežtą skanėstą.

Renginio dalyvius kibinais vaišino šventės rėmėjai UAB „Geras skonis“ – Arvydas Bielickas ir Zofija Belickienė. Taip pat visi mielai skanavo Varinės tradicinį šiupinį, kurio autorė yra Vida Zbarauskienė.

Šventės dalyviams dainas skyrė Rečionių moterų ansamblis „Rečiona“ (vad. Rita Čižiūnienė), bei III Antakalnio kaimo moterų ansamblis „Retro“ (vad. Marius Mikučionis). Visi klausėsi humoristinių Vlados Mikštienės eilių.

O nuobodžiauti neleido vakaro vedėjai Ignas Zbarauskas ir Gedas Gelūnas.

 

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt