Nedirbs

„Cantilena“ tarptautiniame festivalyje Portugalijoje

Ukmergės kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Cantilena“ dalyvavo naujame tarptautiniame Interkultur projekte, chorinės muzikos festivalyje Portugalijoje „On stage in Lisbon“.

Į festivalį atvyko chorai iš 7 pasaulio šalių. Renginio metu vyko chorų koncertai, meistriškumo kursai, pažintinė ekskursija po Lisaboną, draugystės koncertas, įspūdingas Baigiamasis festivalio koncertas.

Koncertų metu chorai pristatė klausytojams dvi skirtingas programas, savo šalį. Po koncertinių pasirodymų „Cantilena“ sulaukė labai gerų atsiliepimų iš meistriškumo kursų vadovų ir festivalio organizatorių, džiaugėsi gausiais publikos aplodismentais ir padėkos žodžiais. Meistriškumo kursams vadovavo vienas ryškiausių Portugalijos chorvedžių Miguel Santos e Castro. Gilinomės į portugalų kultūrą, chorinę muziką. Atlikome šio chorvedžio sukurtą autorinį kūrinį.

Baigiamasis festivalio koncertas buvo sudarytas iš dviejų dalių. Pirmojoje dalyje skambėjo individualios ir spalvingos chorų programos, o antrojoje – jungtinis choras atliko meistriškumo kursų metu paruoštą programą. Pasirodymo metu netrūko spontaniškumo ir improvizacijos. Atradome įvairesnę muziką, charizmatiškas dirigentas puikiai valdė jungtinį chorą, leido pajusti gilų muzikos poveikį, dainavimo, muzikavimo kartu su kitų tautų chorais džiaugsmą.

Džiaugiamės galimybe puoselėti vokalinio meno tradicijas, atrasti daugiau galimybių. Dėkojame už galimybę skleisti Lietuvos chorinę muziką ir garsinti šalies, miesto vardą Ukmergės savivaldybei, Ukmergės kultūros centrui ir jo vadovei Rasai Graužinienei, rėmėjams, vertėjai Vaidai Zlatkutei.

„Cantilena“ vadovė Daiva Petrikienė

Nuotr. V. Zlatkutės, D. Kriaučiūnienės

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt