Nedirbs

Dainavos moterų klubo nuotykiai Serapino bityne

Karštą ir tvankią trečiadienio popietę Dainavos bitininkas Serapinas Baranauskas surengė edukaciją moterų klubui apie bitininkystę. Inga, Drąsutė, Rita, Neringa, Jolanta, Regina, Lolita patraukė link bityno.

Medus patinka visoms, bet būti sugeltom bičių buvo baisu. Bitininko kostiumų neturėjome, todėl teko improvizuoti – apsimuturiavome kas kaip sugalvojo.

Prie bityno mus pasitiko besišypsantis Serapinas. Edukacijos metu jis papasakojo apie paslaptingą bičių gyvenimą, aprodė savo bityną, bitininkystės inventorių, žmonos Veros išpuoselėtą gėlyną. Parodė, kaip išimami bičių koriai, kaip jie atakiuojami, sukamas medus. Sužinojome apie medaus rūšis, jų skirtumus, mokėmės pajusti kvapą, atskirti medaus rūšį pagal spalvą.

Po visų darbų susėdome pasivaišinti pačių išsuktu medumi, skanavome medų su koriu, gėrėme šviežių mėtų arbatą. Sutartinai nusprendėme, kad bitininkystė yra sudėtingas, įdomus, daug žinių, kantrybės ir meilės reikalaujantis užsiėmimas. Gaila, kad ne visos moterys galėjo dalyvauti edukacijoje, tačiau džiaugiamės, kad prie mūsų prisijungė seniūnaitis Antanas Remeika.

Esame dėkingos Serapinui Baranauskui už puikiai praleistą laiką.

UKC Dainavos skyriaus renginių organizatorė Drąsutė Kaselienė

Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Dainavos padalinio vyresnioji bibliotekininkė Lolita Gričinienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt