Nedirbs

„Dar širdyje mes jauni“ – renginys, skirtas paminėti pagyvenusių žmonių dieną

Nors ir buvo šalta, už lango pliaupė lietus, Želvos senjorai spalio 6 d. rinkosi į renginį, skirtą Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai.

Linkėdamas sveikatos ir artimųjų meilės, su gražia švente renginio dalyvius pasveikino ir visiems įteikė didžiulį šakotį Želvos bendruomenės pirmininkas Gintautas Povylius. Gėlėmis bei dovanomis pasveikinome aktyviausią bei labiausiai nusipelniusią senjorę, bendruomenės narę, muziejaus vadovę Zitą Kriaučiūnienę.

Šventinį koncertą pradėjo Molėtų kultūros centro Inturkės moterų vokalinis ansamblis (vad. Rima Deruvienė). Pasirodymą padovanojo ir Želvos senjorės, kurios kaip visada buvo linksmos ir jaunatviškos – savo išradingumu ir žavesiu nesiskyrė nuo jaunuolių. Koncertą baigė svečiai iš Molėtų, padovanoję daug skambių pasirodymų, už kuriuos senjorai dėkojo gausiais aplodismentais bei pritarimu.

Šventę užbaigėme prie šventinio stalo, nukrauto rudens sukrautomis gėrybėmis. Svečiai džiaugėsi šiltu priėmimu, o liaudišką kapelą „Želvelė“ ragino atvykti į svečius, į Rudens darbų pabaigtuvių šventę.

Galima pasidžiaugti, kad Želvos senjorai vis dar aktyvūs ir energingi. Nuoširdžiai visiems linkiu brangiausio turto – sveikatos, artimų žmonių meilės ir paramos. Tad ir toliau per gyvenimą ženkite su šypsena bei energija, ir tegul gyvenimo saulė negailės pačių šilčiausių spindulių, jaukių gyvenimo akimirkų!

Nuoširdų Ačiū tariame Molėtų kultūros centro Inturkės vokaliniam moterų ansambliui, Želvos bendruomenės senjorams ir šventės rėmėjams: ūkininkams Aldonai ir Stasiui Petniūnams, Želvos bendruomenės pirmininkui Gintautui Povyliui su žmona Rasa Povyliene.

UKC Želvos skyriaus renginių organizatorė Janė Siauliūnienė

 

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt