Nedirbs

Dvi savaites švietusi „Rudens saulutė“ nusileido iki kito rudens

Prieš dvi savaites Kultūros centre patekėjusi „Rudens saulutė“ – respublikinė neįgaliųjų dailiųjų darbų paroda-pardavimas, nusileido Kultūros centre su padėkomis, sveikinimais ir koncertu. Į jubiliejinės, 20-osios „Rudens saulutės“ uždarymą atvyko daugelio parodoje-pardavime dalyvavusių organizacijų atstovai ir svečiai, o organizatoriams tai buvo darbymetis – reikėjo grąžinti neparduotus eksponatus.

Renginį spektakliu apie gėlių meilę „Dobilo ir ramunės meilės istorijoje“ pradėjo Kėdainių paraplegikų asociacijos aktoriai. Renginio vedėjams – Daivai ir Kazimierui Šermukšniams į sceną pakvietus Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjungos pirmininkę Dalią Unikienę, pastaroji perskaitė sąjungos Garbės pirmininkės Lionės Aleksienės sveikinimą. Jame paminėta, kad 20 „Rudens saulutės“ spalvų liejosi kaip akimirka. Ir palinkėjo susirinkti į 21-ąją „Rudens saulutę“.

Šį „Rudens saulutė“ buvo rekordininkė. 32 organizacijos iš įvairių šalies rajonų pristatė daugiau kaip 2000 darbų. Dalis jų parduota už rekordinę sumą – daugiau kaip 2000 eurų.

Susirinkusius sveikindamas rajono meras Rolandas Janickas dėkojo neįgaliuosius vienijančių organizacijų vadovams. Lietuvos žmonių su negalia sąjungos prezidentė Rasa Kavaliauskaitė kvietė neįgaliuosius nesėdėti namuose ir atsiverti visuomenei. Eilėraščiu susirinkusius sveikino aktyvi sąjungos narė Monika Blauzdienė.

Visų parodoje-pardavime dalyvavusių organizacijų atstovams rajono meras įteikė padėkos raštus ir dovanas. O vieno skyriaus pirmininkei, negalėjusiai su vežimėliu užvažiuoti ant scenos, padėką jis įteikė nulipęs nuo scenos.

Susirinkusiems dainavo D. ir K. Šermukšnių šeimyninis trio, grojo ir dainavo kapela iš Molėtų „Berželis“, dambreliu grojo Egidijus Darulis, daugiausiai plojimų sulaukė Jasiuliškių socialinės globos namų saviveiklininkai.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt