Nedirbs

Greitai prabėgo vasara

Kaip greitai prabėgo, rodos nesibaigianti, šviesos ir šilumos kupina vasara. Jau pasitikome gražuolį rudenį, tačiau vasaros įspūdžiai ir prisiminimai sugrįžta ilgėjančiais rudens vakarais. O tie prisiminimai išties malonūs, nes vasara buvo smagi tiek vaikams, tiek suaugusiems. Jie ne tik džiaugėsi vasariškais malonumais, bet ir gerai leido laiką Žeimių kultūros namų organizuojamuose renginiuose.

Vasarą „atidarė“ Vaikystės dienos šventė „Man gera čia“. Pasiilgę bendravimo ir žaidimų, vaikai smagiai laiką leido su klounais Albertu ir Satrebla. Daug įdomybių vaikai, vasaros metu, sužinojo edukacinėse popietėse „Papuošalų pynimas“ ir „Ką rankelės padarys – viskas bus gerai“.

Neliko nuskriausti ir suaugusieji. Edukacinėje, kūrybinių dirbtuvių popietėje „Dekoracijos iš augalų ir žolynų“ pynė paveikslus, kuriais papuošė savo namus. O Žolinių šventėje „Žolynų galia“ visokių naujovių pamatė ir sužinojo (kaip fermentuoti arbatą, paveikslai be vandens ir dažų ir kt.).

Valstybės dienos šventėje „Nusilenkime atminčiai“ visi kartu giedojome Tautišką giesmę, rašėme linkėjimus Lietuvai ir vaišinomės gardžia bendruomeniškumo koše.

Kultūros namų darbuotojai edukacijas demonstravo ir išvykose: Laičių bendruomenės šventėje „Laičiams 410 m. – bendruomenei 15 m.“ pynėme kilimus. Su šiuo amatu susipažino ir Krikštėnų kultūros namų lankytojai.

Smagų pasakojimą apie ožką (S. Ališauskienė) ir darbelių parodą (G. Gutauskienė) dovanojome, Liaušių kultūros namuose vykusioje, Ukmergės kultūros centro skyrių darbuotojų meninėje programoje „Tik Jums“.

O „uždarė“ vasarą šventė vaikams „Sudie, gražuole vasara“. Vasaros renginiai pasibaigė, liko įspūdžiai, prisiminimai ir geras laikas, praleistas kartu. Smagu, kad tie prisiminimai malonūs, jie įkvepia naujoms idėjoms ir darbams.

„Gyvenime svarbu padaryti ką nors išliekančio, bet tai matuojama ne apdovanojimais, o atgarsiu būsimose kartose“. (Tomas Venclova)

UKC Žeimių skyriaus renginių organizatorė Sigita Ališauskienė

dav

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 04 30:

III – V – 17.00 – 19.30 val.

VI – VII – 12.30 – 18.30 val.

I – II – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt