Nedirbs

Įžiebta Kalėdinė miesto eglutė

Gruodžio 14-ąją aikštėje prie Kultūros centro „Ugnies valdovams“ surengus ugnies šou įžiebta miesto Kalėdinė eglutė. Įžiebus eglutę, miesto centrą tamsiais vakarais nušvietė ir balandžiai. Šventinėmis šviesomis nušvito ir aikštė prieš savivaldybę, piliakalnis ir Vilkmergėlės upelis.

Kalėdų eglutės įžiebimo šventės pradžioje elfai ukmergiškių pasveikinti pakvietė rajono merą Rolandą Janicką. Meškinas Balu, sniego žmogus Migo ir besmegenis Olafas scenoje surengė linksmas varžytuves – kas gražiau ir linksmiau pašoks. Bet varžytuvėse vis dėlto nugalėjo draugystė. Žiūrovai, kurių prisirinko rekordiškai daug, klausėsi Iglės ir Deivido Basčio atliekamų dainų bei stebėjo įspūdingą „Ugnies valdovų“ lazerių, pirotechnikos bei ugnies šou.

O jau kitą dieną vaikučių ir jų tėvelių Kultūros centre laukė Kalėdinis spektaklis ,,Pasaka apie…“ bei susitikimas su Kalėdų seneliu.

,,Kitą kartą, seniai seniai, pasaulyje gyveno…“. Taip pradedamos sekti pasakos. O jeigu visai nesenai, XXI amžiuje? Ir kas gi gali tokio pasakiškai stebuklingo įvykti šiame amžiuje? O įvykti gali visko tiek daug, kaip ir pradedant pasaką ,,vieną kartą senai senai…“. Ypač paslaptinguoju Kalėdų laikotarpiu, kuris nuo neatmenamų laikų skirtas tam, kad žmogus labiau draugautų su gamta. Tikėta daugybe stebuklingų dalykų. Vienas iš jų – gyvūnai prabyla žmonių kalba. O jiems prakalbus, žiūrovai pamatys, kad jie yra taip pat jautrūs, gebantys mylėti, užjausti, kentėti, padėti…

Tačiau pasakoje ,,veiks“ ne tik gyvūnai. Čia bus ir intrigas rezganti namų tvarkytoja, jai talkinantys užsieniečiai Uno ir Secondo, ir geraširdis Aipopa, ir…

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt