Nedirbs

Joninių šventė „Kol įsižiebs Joninių laužas“

Joninių šventė Liaušiuose jau tapo tradicine švente sukviečianti didelį būrį žiūrovų.

Prieš Joninių šventę susibūrėme į talką. Švarinome savo aplinką prie Liaušių kultūros namų. O birželio 23 d. nuo pat ankstyvo ryto prasidėjo pasiruošimas šiai šventei: kas puošė sceną, kas pynė ąžuolo vainikus, kas braidžiojo po pievas skindami žolynus, kas nešė suolus ir t.t. O tokiems darbams reikia ne vienos poros rankų, todėl esame dėkingi savo nuolatiniams pagalbininkams, kurių sąrašas yra be galo ilgas.

Į šventę sugūžėjo ne tik liaušiškiai. Atvyko svečiai iš Želvos, Šešuolių, Lyduokių, Ukmergės, Kiauklių, smagu buvo išgirsti, kad ir iš Vilniaus bei Kauno sulaukėme dalyvių. Šventėje dalyvavo ir LR seimo narys Juozas Varžgalys. Džiaugėmės susirinkusiais žiūrovais ir svečiais, o dar labiau, kad ir vėl galime vesti renginius, matyti vieni kitų žibančias akis ir bendrauti gyvai.

Šventė prasidėjo pasveikinant visus susirinkusius ir pakviečiant įžengti pro vartus pro kuriuos žengdami simboliškai apsivalome ir paliekame visas savo bėdas bei rūpesčius praeityje. Sveikinimo žodį tarė LR seimo narys Juozas Varžgalys, Šešuolių seniūnė Jolanta Lukšienė, Liaušių kaimo bendruomenės pirmininkė Žydrė Naraškevičė. Sveikinome varduvininkus linkėdami jiems sveikatos, artimų žmonių dėmesio ir meilės.

Meninę programą dovanojo UKC Liaušių skyriaus megėjų teatras „Po liepomis“ pristatydamas žiūrovams naują spektaklį pagal Šatrijos Raganą „Nepasisekė Marytei“ (rež. Lina Monkevičienė), UKC Liaušių skyriaus vokalinis moterų ansamblis „Ilgesys“ (vad. Aurelijus Pampucha) bei mūsų svečiai atvykę iš Širvintų kultūros centro – tradicinė liaudiškos muzikos kapela „Noragas“ (vad. Gintarė Jakštienė).

Šventėje neapseita be gardžios žolelių arbatos, vainikų pynimo, tradicinių žaidimų, Joninių laužo, kurį įžiebė vaidilutės, skambių armonikos garsų, kuriuos dovanojo Valentas Butkus, paparčio žiedo ieškojimo, naktišokių…

Esame dėkingi Ingridai ir Mindaugui Petniūnams ne tik už gardų plovą bei žirnienę, skanią kavą, bet ir už vaikams padovanotą pramogą – batutą.

UKC Liaušių skyriaus renginių organizatorė Lina Monkevičienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt