Nedirbs

Joninių šventė

Birželio 22 d., šiek tiek anksčiau nei įprastai, susirinkom švęsti Joninių Liaušių kultūros namuose. Dėl pandemijos ir jos keliamų saugumo reikalavimų Joninių šventė šiais metais buvo kitokia.

Didelis būrys talkininkų visą savaitę ruošėsi ir su nekantrumu laukė galutinio rezultato, juk norėjosi, kad šventė pradžiugintų visus. Tad, atėjus Joninių šventės dienai mažojoje salėje visus pasitiko savo kiemelyje sėdintys Jonas ir Janina.

Joninių šventę pradėjo UKC Liaušių skyriaus mėgėjų teatro „Po liepomis“ teatralizuotas pasirodymas. Susirinkusius ir varduvininkus pasveikino Šešuolių seniūnė Jolanta Lukšienė. Skambias dainas, ratelius ir linksmas istorijas dovanojo UKC Sližių skyriaus kolektyvas „Siemanys“ (vad. Stasė Novikienė). Vyko gražiausio Joninių vainiko konkursas, nes buvo paskelbta, kad į šventę reikia atvykti jau nusipynus vainiką. Taip pat buvo minamos mįslės, primenamos Joninių nakties tradicijos ir papročiai, sveikinami Jonai, Janinos, Jonės, Janės ir Rasos.

Po koncerto suaugusieji buvo kviečiami dalyvauti edukacijoje „Žolynų magija“, kurią dovanojo UKC Veprių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė. Vaikai ir jaunimas žaidė įvairius žaidimus, su savo šeimos nariais dalyvavo orientaciniame žaidime – Joninių paparčio žiedo paieškoje. Prie degančio Joninių laužo dainavome dainas, pasakojome vieni kitiems istorijas. Šventė tęsėsi iki vidurnakčio.

Už paramą nuoširdžiai dėkojame Gražvydui Dapkui, Ingridai ir Mindaugui Petniūnams, Aušrai ir Edvardui Bačiams.

UKC Liaušių skyriaus renginių organizatorė Lina Monkevičienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt