Nedirbs

Kalėdiniai spektakliai perkėlė į pasaką

Tradiciškai prieš Kalėdas Ukmergės kultūros centras pakvietė mažuosius žiūrovus ir jų tėvelius bei senelius į pasaką, pilną nuotykių, svajonių ir netikėtumų.

Šį kartą visi žiūrovai nusikėlė į Gėlių Elfų karalystę, kurioje, kaip ir visose pasakose, yra ir Karalius, ir Princesė, ir visa karališka svita, vyksta kalėdinė puota. O ten susirinkę svečiai turi svajones. Kai kurie svečiai jas nori įgyvendinti nelabai sąžiningai, nelabai dorai, tačiau viską nugali drąsa, meilė, draugiškumas. Jeigu ne Pelių karalienė ir jos sūnus, panoręs vesti princesę bei jiems nutaręs padėti Velnias, viskas gražiai ir būtų pasibaigę. O kaip ten buvo galima pamatyti ir nuotraukose. Jeigu, žinoma, nebuvote spektaklyje…

Scenoje pasakos herojus įkūnijo Ukmergės kultūros centro vaikų ir jaunimo studijos Nykštukas“ jaunieji aktoriai, Taujėnų mėgėjų teatro „Bičiuliai“ aktoriai: Ona Krikštaponienė, Jurgita Levickienė, Vidmantas Krikštaponis, Siesikų mėgėjų teatro „Pantis“ aktorius Kęstutis Motiejūnas bei linijinių šokių kolektyvas „Visada“ ir pop grupė „Garsiukai“.

Spektaklio pabaigoje į Gėlių Elfų karalystę atvyksta ir Kalėdų Senelis, kuris visus vaikučius ir jų tėvelius pakviečia kartu su juo pasilinksminti.

Kalėdinis spektaklis „Viskas kaip pasakoje“ sukurtas pagal Š. Pero ir H. K. Anderseno, A. Dudariovo pasakas. Spektaklio režisierės – Tamara Kvieskienė ir Laima Jančiauskaitė, dailininkas Egidijus Darulis.

 

 

 

 

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt