Nedirbs

Kalėdinis nykštukų kaimelis

Gruodis ypatingas metas, kada visi ruošiamės ir laukiame pačių gražiausių švenčių – šv. Kalėdų. Kiekvienais metais prieš Kalėdas puošiame ne tik eglutę, bet ir savo aplinką. Šiais metais nusprendėme Liaušiuose įkurti kalėdinį nykštukų kaimelį, kuris suteiktų daugiau džiaugsmo, šiuo sudėtingu laikotarpiu, ne tik liaušiškiams, bet ir vykstantiems pro šalį.

Nors ir karantinas, bet šiuolaikinių technologijų pagalbą greitai buvo sukurta nuotolinė darbo komanda. Vieni savo namuose siuvo kepurėles ir pirštines, kiti darė nykštukams nosytes, treti rišo eglių šakas ir gamino pačius nykštukus, statė vartus, gamino briedžiukus, siuvo eglutei kaspinus, virino dovanų dėžę bei burbulą… Pastangų ir darbo buvo įdėta labai daug, bet rezultatas pradžiugino visus.

Tad gruodžio 17 d. šalia Liaušių kultūros namų įsikūręs kalėdinis nykštukų kaimelis atgijo ir įsižiebė žaliaskarė. Atgijo kaimelis ir jo gyventojai – nykštukai: pasakorius, slidinėtojas, rimtuolis, darbininkas, linksmasis nykštukas – muzikantas, kuris grojo dūdele, vyriausias nykštukas saugantis ugnelę ir net Kalėdų senelio elnias Rudolfas.

Už pagalbą kuriant nykštukų kaimelį nuoširdų ir patį didžiausią ačiū tariame: Ingridai Matusevičienei, Rasai Gilytei, Aušrai Bačienei, Astijui Bačiui, Rimai Zaveckienei, Dianai Baniulytei, Ingridai Petniūnienei, Renatai Maišelytei. Dėkojame ir džiaugiamės, kad prie šios idėjos įgyvendinimo prisidėjo Šešuolių seniūnija, Liaušių kaimo bendruomenė.

UKC Liaušių skyriaus meno vadovas Aurelijus Pampucha

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt