Nedirbs

„Katino Murklio“ teatras ruošiasi naujiems pasirodymams

Kultūros centro „Katino Murklio“ lėlių teatras, vadovaujamas Natalijos Kovarskienės, ne tik rodo spektaklius mūsų mažiesiems, dalyvauja festivaliuose ir šventėse, bet ir džiugina mažuosius užsienyje.

Dar liepos pradžioje „Katino Murklio“ lėlių teatras viešėjo Molėtų rajone Dubingiuose. Čia vyko trečiasis respublikinis lėlininkų sąskrydis „Aukso paukščių rojus“. Pernai šis sąskrydis viešėjo mūsų rajone – Vepriuose.

Ukmergiškės, teatro aktorės Rasa Graužinienė, Skaistė Vasiliauskaitė, Natalija Kovarskienė ir garso operatorė Gražvyda Tušienė Dubingiuose pasirodė kartu su kitais lėlių teatrais. Ir nusiteikė vykti į ketvirtąjį sąskrydį.

Rugsėjo pradžioje teatras vaidino Pabaisko mūšio žiūrovams. Jeigu pirmąjį spektaklį – Rokiškio rajono Bajorų kultūros centro lėlių teatro „ČIZ“ spektaklį „Kvaila žąsis“ žiūrėjo daugiausia mažieji, tai į ukmergiškių spektaklį „Buvo buvo, kaip nebuvo“ prisirinko ir suaugusiųjų.

Baigiantis vasarai „Katino Murklio“ lėlių teatras buvo pakviestas į Norvegiją, Rugolondo apskritį. Tenykščios lietuvių bendruomenės vaikams ir suaugusiems teatras rugsėjo 1-ąją vaidino lietuvių bendruomenės vaikų laisvalaikio centro „Draugystė“ vaikams.

Daugiau kaip 150 lietuvių vienijanti bendruomenė įsteigta 2012 metais. Bendruomenės vaikų laisvalaikio centre yra ir mokyklėlė, kurioje mokosi 35-ri 4 – 13 metų amžiaus vaikai. Jie į klases skirstomi pagal amžių, mažuosius mokinukus moko 6 mokytojos.

Prasidėjus mokslo metams teatras ne kartą vaidino kitų šalies miestų ir rajonų vaikams. Šiandien „Katino Murklio“ jaunieji aktoriai intensyviai ruošiasi kitais metais vyksiančiai Dainų šventei, o vyresniosios aktorės ruošiasi statyti naują spektaklį. Pasak teatro vadovės Natalijos Kovarskienės, laikantis tradicijų, teatras kurs spektaklį pagal retesnes lietuvių liaudies pasakas. Lieka tik jo sulaukti.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt