Nedirbs

Koncertas Vasario 16-ajai

Vasario 14-ąją Dainavoje įvyko Lietuvos valstybės atkūrimo dienos progai skirtas koncertas „Šalis, kur susitinka vėjai keturi“.

Visus susirinkusiuosius pasveikino ir renginį vedė Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Dainavos kaimo padalinio vyriausioji bibliotekininkė Lolita Grinčinienė, sakydama, kad labiausiai Lietuvos grožis ir meilė Tėvynei atsiskleidžia dainų posmuose. Taip pristatydama tautiniais rūbais pasipuošusius Dainavos saviveiklininkus – liaudiškos muzikos ansamblį „Viltis“. Jų vadovė, Loreta Talutienė, priminė, kad laisvės troškimą visada lydėjo kova, tad ir dainos tai puikiai atskleidė, kaip ir bernelio ir mergelės santykiai – be jų nebūtų pačios Lietuvos, kalbėjo UKC Dainavos skyriaus meno vadovė.

Po lietuvių liaudies dainų, Dainavos kultūros namų salę užpildė klasikinės muzikos garsai. Nuostabiai skambančių kūrinių spalvingą puokštę klausytojams įteikė UKC Veprių skyriaus instrumentinis ansamblis „Intermezzo“ (vad. Edvardas Ratautas). Jaunatviškas kolektyvas nepaliko abejingų ir salėje ėmė suktis šokėjų poros.

Kiek kitokių spalvų įnešė Dainavos skyriaus populiariosios muzikos grupė „Mes“ (vad. L. Talutienė). Dainomis jie skleidė meilę ne tik Lietuvai, bet ir pasveikino susirinkusiuosius su meilės diena. Žiūrovai salėje dainavo kartu su muzikantais visiems puikiai žinomas dainas ir negailėjo aplodismentų.

Vedančioji Lolita pakvietė pristatyti savo milžiniškos lietuviškų ir kitų tautų instrumentų kolekcijos dainaviškį Stasį Ašmontą. Muzikos instrumentai užėmė didelę dalį salės, o akys raibo nuo jų įvairovės. Pakalbintas Stasys kuklinosi, kad viskas prasidėjo dar jaunystėje ir virto jo gyvenimo hobiu.

Po koncerto norintieji galėjo apžiūrėti ir net pagroti ten buvusiais instrumentais. Žmonės skirstėsi su šypsenomis lūpose, niūniuodami išgirstas melodijas, bičiuliškumu ir bendryste plakančiomis širdimis.

UKC Dainavos skyriaus meno vadovė Loreta Talutienė

Nuotraukos – Ingos Šuminskienės

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt