Nedirbs

Liaudiškos kapelos „Želvelė“ 5-erių metų gimtadienis

Želvoje skambėjo dainos,
Saulė mums švietė plačiai.
Sugrįžo į Želvą paukščiai,
Nepamiršo mūsų svečiai.

Reikia švenčių, darnaus pabuvimo,
Kad sušiltų širdis artima…
Reikia muzikos skambančio ritmo,
Kad ir sielos nespengtų tyluma.

Balandžio 7 d., gražią saulėtą popietę pavasario popietę, želviškiai ir miestelio svečiai rinkosi į Želvos kultūros namus kartu švęsti „Želvelės“ 5 – ąjį gimtadienį.

Šventė prasidėjo gausiais sveikinimais bei palinkėjimais, uždegant penkias žvakutes už kapelos dabartį, ateitį, dainą, bendruomeniškumą bei tikėjimą. Kapelą sveikino ir gražiausius žodžius tarė Želvos ir Šešuolių seniūnė Jolanta Lukšienė, seniūnijos darbuotojai, Želvos bendruomenės pirmininkas Gintautas Povylius, Želvos miestelio seniūnaitis Antanas Guzelis, parapijos klebonas Petras Avižienis, Katalikiškųjų Želvos senelių namų direktorė Janina Driukienė, Laumėnų kaimo bendruomenės pirmininkė Regina Bružienė, Tolučių – Bajorų kaimo bendruomenės pirmininkė Audronė Stankevičienė, Želvos parduotuvės „Rugilė“ savininkai Ingrida ir Mindaugas Petniūnai, ūkininkas Stasys Petniūnas.

Prie gausių sveikinimų prisidėjo ir svečiai iš Antakalnio – kapela „Provincija“ bei Lyduokių – kapela „Kanolas“, ne tik dovanomis ir gėlėmis, bet ir skambiomis dainomis.

Svečius savo dainomis džiugino ir kapela „Želvelė“, dalinomės prisiminimais, apie buvusius koncertus, išvykas, nepamiršome ir pasveikinome buvusius kapelos narius. Tylos minute pagerbėme buvusį kapelos vadovą Juozą Vasiliauską, bei armonikierių Medardą Varną.

Liaudiška kaimo kapela „Želvelė“ dėkoja VšĮ „Auxilium projektai“ remėjams už kapelos nariams skirtus gėlių žiedus bei vaišes. Taip pat didelį AČIŪ tariame visiems svečiams, kurie kartu buvo ne tik šią popietę, bet ir visus „Želvelės“ gyvavimo penkerius metus.

„O koks gražumėlis kapelų šaunių,
Net salė lingavo nuo Jūsų dainų.
Į būrį sukvietėme jus,
Nes šventė atėjo pas mus!”

Nuo Jūsų darbščių rankų ir širdies šilumos pražysta žemė, sučiulba paukščiai, visus džiugina Jūsų dainuojamos dainos. Su linksma daina mūsų kaimo kapela vėl pas Jus atskubės, gerą nuotaiką pasės. Nuoširdus Ačiū visiems už jūsų dalyvavimą šventėje, šypsenas, plojimus, juk tai – geriausia dovana!

UKC Želvos skyriaus renginių organizatorė Janė Siauliūnienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt