Nedirbs

Liepos 6-ąją prasidėjo Miesto šventė „Sveika, Ukmerge!“

Pirmoji Miesto šventės „Sveika, Ukmerge!“ diena prasidėjo sportiniais renginiais. Pirmiausia – mankšta ant piliakalnio. Ji sutraukė ne tik būrį mankštos mėgėjų, bet ir trenerius – pakalbėti apie mankštos svarbą, kaip ją teisingai atlikti.

Vėliau Miesto šventės renginių estafetę perėmė jaunieji sportininkai. Sporto centro dziudo sportininkai šalia Kraštotyros muziejaus surengė parodomąsias varžybas. Treneris Eugenijus Simonaitis papasakojo apie dziudo pradžią Ukmergėje, šiandieninius sportininkų pasiekimus. Po informacijos apie taisykles sportininkų, nors ir lijo lietus, laukė apšilimo pratimai, imtynių veiksmų demonstravimas.

Tuo metu šalia savivaldybės vyko lauko šachmatų varžybos.

Renginiai persikėlė į „Šilo“ progimnaziją ir Dukstynos pagrindinę mokyklą. „Šilo“ progimnazijoje surengtos didelio susidomėjimo sulaukusios krepšinio 3X3 varžybos. Jose dalyvauti panoro 14 jaunių ir jaunučių komandų. Viso 56 žaidėjai. Suaugusiųjų varžybose dalyvavo 9 komandos. Apdovanojimus krepšininkams ir jauniesiems sportininkams įteikė savivaldybės administracijos direktorius Darius Varnas ir Sporto centro direktorius Vitalijus Martikonis. Po apdovanojimų buvo įteikti Sporto centro baigimo pažymėjimai ir dovanos jauniesiems sportininkams.

Dukstynos pagrindinės mokyklos stadione vyko mažiausiųjų futbolininkų draugiškas turnyras. Jame dalyvavo dvi Ukmergės sporto centro ir Anykščių „Šilelio“, Kėdainių futbolo klubo „Nevėžis“ ir Širvintų sporto centro komandos. Nugalėtojų čia nebuvo – nugalėjo draugystė.

Vakarop, po šv. Mišių už Ukmergės miestą, vykusių šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje, prie piliakalnio rinkosi folkloro mėgėjai. Čia savo 35-ąjį jubiliejų minėjo Kultūros centro folkloro ansamblis „Dagilėlis“ (vadovė miesto Garbės pilietė Jūratė Martinkutė). Jubiliatus šventėje sveikino draugai – Rokiškio kultūros centro „Gastauta“, Kaišiadorių kultūros centro „Verpeta“, Ukmergės kultūros centro „Pyniava“ folkloro kolektyvai.

21 valandą gausiai susirinkusiems ukmergiškiams sugiedojus Tautinę giesmę, „Dagilėlio“ dainininkus, šokėjus ir muzikantus sveikino Seimo narys Juozas Varžgalys, rajono meras Rolandas Janickas ansambliečiams įteikė padėkas.

Vakaras baigėsi kinu – ukmergiškiai piliakalnio papėdėje žiūrėjo respublikinio moksleivių kino festivalio „2blis“ laureatų filmus ir atkuriamosios dokumentikos filmą „Žalgirio mūšis“, kurio laikmečio dvasią ekrane sustiprino ir papildė degantys aukurai piliakalnio šlaite.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt