Nedirbs

„Miražų“ šventėje – ne tik teatrai, bet ir muzika

Šaltą ir darganotą šeštadienį vepriškiai ir miestelio svečiai rinkosi Veprių kultūros namuose, kur vyko aštuntoji teatro šventė „Miražai“.

Į svečius atvyko puikus kolektyvas iš Rokiškio rajono – Bajorų mėgėjų teatras „Šnekutis“ (vad. Nijolė Čirūnienė), parodęs Daivos Čepauskaitės „Pabezdėk pa jazminais“ („Pupos“). Vyras ir žmona, kartu pragyvenę jau penkiasdešimt metų, begabendami pupų derlių, užstringa vyro sukonstruotame lifte. Pyktis, ašaros, mieli ir skaudūs prisiminimai, neapykanta ir meilė, visko yra šiame spektaklyje. Labai gražiai pakomentavo viena žiūrovė, kad ir juokiausi, sako, ir verkiau, visas mano gyvenimas pro akis prabėgo…

Šventupės skyriaus humoro grupė „Verpetas“ (vad. Birutė Gelumbeckienė), suvaidino du vaizdelius „iš gyvenimo“. Abiejuose scenos vaizdeliuose matėme kaip moteris bando užkariauti vyro širdį, pirmajame pastangos nenueina veltui, na o antrame veiksmas pasisuka nenumatyta linkme.

Rečionių daugiafunkcio centro humoro grupė „Ašaka“ (vad. Anelė Stancikienė ir Birutė Taraškevičienė), parodė nuotaikingą programą, kurioje buvo taiklių eilių, kaimo gyvenimo peripetijų, politinių aktualijų ir skambių dainų.

Pertraukose tarp pasirodymų koncertavo instrumentinis ansamblis „Intermezzo“ (vad. Edvardas Ratautas), folkloro ansamblis „Geldutė“ (vad. Algimina Uselienė), E. Ratauto ir Rėjaus Ginato duetas. Renginio metu veikė paroda „Praeitin sugrįžus“.

Dėkojame renginį parėmusiems Egidijai ir Broniui Zareckams, Ukmergės kultūros centrui, Veprių seniūnijai. Stebėję gyvenimą scenoje nuoširdžiai kvatojome, slapčia ašarą nubraukėme ir tyliai mąstėme. Magiškas teatro pasaulis daro mus geresniais, gražesniais, verčia kitaip pažvelgti į greta esantį žmogų, suteikia kūrybos džiaugsmą ir kelią į atradimus.

UKC Veprių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt