Nedirbs

„Miražuose“ trys humoro grupės

Pasitikdami adventą vepriškiai linksminosi tradicinėje teatro šventėje „Miražai“. Šventę rengėme jau šeštą kartą. Ši teatro šventė išsiskyrė tuo, kad joje dalyvavo dvi humoro grupės.

Daug linksmo juoko ir aplodismentų sulaukė Šventupės skyriaus humoro grupės „Verpetas“ (vad. Birutė Gelumbeckienė) pasirodymas. Nuotaikingi scenos vaizdeliai, puikios aktorės, pamokančios Birutės Stundienės pasakos, vertė juoktis ir susimąstyti.

Džiaugėmės svečiais atvykusiais iš Anykščių rajono Skiemonių skyriaus, humoro grupe „Bobų turgus“ (vad. Audronė Baškauskienė). Stebėdami programą „Iš kaimo gyvenimo“ kvatojomės iš širdies. Rodos kaimas tai ne mūsų, bet parodytos ydos ir problemos puikiai tinka visiems. Skambios dainos ir subtilus humoras žavėjo nuo pradžios iki pat pasirodymo pabaigos.

Veprių mėgėjų teatras „Palėpė“ (vad. Rasa Šimonienė) parodė beveik prieš šimtą metų parašytą komediją – Juozo Baficco „Uošvė į namus – ramybės nebus“. Pas dukrą pasisvečiuoti atvykusi mama griauna šeimos tarpusavio santykius, bet atvykęs dėdė puikiai susitvarko su uošvės intrigomis. Komedija parašyta beveik prieš šimtą metų, bet gyvenimo problemos tinka ir dabarčiai.

Sočiai prisijuokę, gavę nemažą dozę vitamino C, juk sako, nuoširdus juokas jį gamina, pasiklausę folkloro ansamblio „Geldutė“ (vad. Algimina Uselienė) dainų, norintys galėjo apžiūrėti parodą „Mamos skarelė“.

Linksmai praleidę popietę, skirstėmės nusiteikę ramiam ir apmąstymų kupinam Kalėdinių švenčių laukimui.

UKC Veprių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė

Nuotraukos autorės

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt