Nedirbs

„Nėra geresnio laiko už šv. Kalėdas, kad pasakytume Jums „AČIŪ“

Ne vienas padėkos žodis nuskambėjo gruodžio 27 d. Dainavos kultūros namuose vykusiame tradiciniame padėkos vakare „Užvėrus metų skrynią“. Susirinkusiuosius dainaviškius ir svečius pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės vicemerė Agnė Balčiūnienė. Muzikines dovanas dalino smagios ir jaunatviškos UKC Taujėnų skyriaus „Viva“ grupės merginos (vad. Aistės Janulytės-Brokertienės) ir Dainavos skyriaus moterų grupė „Romantika“ (vad. Loreta Talutienė). Nebuvo nei vienos dainos, kad žiūrovai neplotų į ritmą ar nedainuotų kartu.

Renginio metu buvo apdovanoti ir UKC Dainavos skyriaus renginių organizatorės Drąsutės Kaselienės organizuoto fotografijų konkurso „Metų laikai mūsų akimis“ skirto Kristijono Donelaičio 305-osiosms gimimo metinėms paminėti, fotografai mėgėjai. I vieta – Alai Bušinskienei, II vieta – Tomai Samuolei, III- Linai Dapkienei, IV- Loretai Talutienei.

Sveikinimo žodį tarė, padėkas išdalino ir Ukmergės rajono savivaldybės Vl. Šlaito viešosios bibliotekos Dainavos kaimo padalinio vyresnioji bibliotekininkė Lolita Gričinienė. Dėkodama skaitytojai Erikai Širkaitei, kuri per metus perskaitė 68 knygas, ragino žmones nepamiršti skaityti grožinę literatūrą.

Tą vakarą padėkos žodžiai skambėjo ir iš Dainavos kaimo bendruomenės pirmininkės Vaclavos Viktorijos Morkūnienės lūpų. Ji dėkojo bendruomenės žmonėms už pagalbą, bendradarbiavimą, nuolatinius darbus Dainavos kaimo labui. O UKC Dainavos skyriaus renginių organizatorė Drąsutė Kaselienė nuoširdžiai dėkojo už darnią kaimynystę bibliotekininkei Lolitai Grinčinienei ir Birutei Šliažienei, už bendradarbiavimą – Dainavos kaimo bendruomenėms bei Vaikų dienos centro darbuotojoms, už pagalbą ūkinėje veikloje – Deltuvos seniūnijos darbuotojams Žydrai Žlobaitei ir Antanui Remeikai, už gražią draugystę ir kaimynystę – Leonpolio kaimo bendruomenei. Nuoširdus „AČIŪ“ – visada padedančiam ir renginius įgarsinančiam Vitalijui Bukeliui. Ir visada, koncertų pabaigoje, padėka žiūrovams, kurie ateina, palaiko ir būna kartu.

Linkėdamos kitiems 2020-tiems, Žiurkės metams sočių, smalsių ir naujoms idėjoms įgyvendinti atsiveriančių landų ir urvelių, renginio organizatorės tikisi ir tolesnės draugystės bei glaudaus bendradarbiavimo.

UKC Dainavos skyriaus darbuotojos Drąsutė Kaselienė ir Loreta Talutienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt