Nedirbs

PALMA N-V

Пальма (2021), N-V, Rusija, šeimyninė nuotykių drama, 1.50 val.

Kino teatruose jaudinanti tikra istorija – „Palma“ apie neįtikėtiną šuns ištikimybę. Nuo gegužės 14 dienos kino teatruose matysime tikrais įvykiais paremtą kino juostą visai šeimai – „Palma“. Prieš 45 metus vykusi, tūkstančius žmonių sujaudinusi vokiečių aviganės Palmos gyvenimo istorija parodys, jog šalia mūsų gyvenantys keturkojai turi nepaprastai jautrią širdį ir sunkiai išgyvena praradimo jausmą.

Palma – vokiečių aviganė, kurią lipdamas į lėktuvą palieka jos šeimininkas (akt. Janas Capnikas) ir… išskrenda „daryti“ karjeros. Šeimininko išdavystės Palma nesuprato, ji tvirtai tikėjo, kad ateis ta diena, kai jis sugrįš. Bėgo dienos, savaitės, mėnesiai, metai, lėktuvai kilo ir leidosi, bet Palma vilties neprarado. Kasdien ji lėkdavo pasitikti besileidžiančių lėktuvų, kartais išbėgdavo tiesiai ant pakilimo tako, kartais aplodavo keleivius, bet niekada nenustojo laukti.

Netikėtas susitikimas su devynmečiu berniuku Kolia (akt. Leonidas Basovas) į vienišo šuns gyvenimą atnešė šį tą gražaus. Patyrusi skausmą ir išdavystę ji dar kartą patikėjo žmogumi! Kolia ir Palma tampa tikrais draugais, kuriuos sieja ne tik draugystė, jie turi šį tą bendro – juos abu paliko… Palmą – šeimininkas, Kolią – mama.

Po mamos mirties pirmą kartą Kolios gyvenime atsiradęs, vien apie lėktuvo piloto karjerą svajojantis tėtis (akt.Viktoras Dobronravovas), berniukui nekėlė jokio pasitikėjimo, tad vienintelė, kam jis galėjo pasiguosti, buvo Palma.

Nors bičiulius sieja ypatingas ryšys, tačiau Kolia visada troško surasti tikrąjį Palmos šeimininką … ir vieną dieną jis atsirado. Palmai tenka spręsti – pasirinkti tą, kurio tiek laukė, ar pasilikti su tuo, kuris tapo geriausiu draugu.

Tikrais įvykiais paremta kino juosta, kupina vilties, tikėjimo ir meilės, palies kiekvieną iš mūsų ir privers dar kartą susimąstyti apie itin stiprų žmogaus ir gyvūno ryšį.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 04 30:

III – V – 17.00 – 19.30 val.

VI – VII – 12.30 – 18.30 val.

I – II – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt