Nedirbs

Paminėjo Vasario 16-ąją

Vasario 16–17 dienomis Žemaitkiemio ir Valų bendruomenės minėjo Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

Vasario 16 dieną visi rinkosi į šv. Mišias Žemaitkiemio Šv. Kazimiero bažnyčioje. Po šv. Mišių vyko minėjimas prie akmens, skirto Nepriklausomybės kovų Žemaitkiemio savanoriams atminti, nes 2019 metai paskelbti Lietuvos Nepriklausomybės kovų metais. Kultūros darbuotojos skaitė ištraukas apie Lietuvą ir lietuvius iš Juozo Tumo-Vaižganto tekstų, nes 2019-ieji taip pat ir Juozo Tumo-Vaižganto metai.

Sveikinimo žodį tarė seniūnė Rita Mikutienė. Susirinkusiuosius taip pat sveikino ir į „Laisvės žygį“ šiaurietiškomis lazdomis kvietė bendruomenės pirmininkė Danutė Užkurėlytė.

Pasibaigus minėjimui žygeivius susirinkusieji ir armonikierius Albinas Tamošiūnas išlydėjo armonikos garsais. „Laivės žygį“ sudarė 10,5 km. Prie žygio prisijungė ir Valų bendruomenės narės. Ant piliakalnio žygeiviai skaitė J. Degutytės, L. Milčiaus, Vinco Mykolaičio-Putino eiles, prie koplytstulpių, skirtų kraštiečiams, garsinusiems Lietuvą ir mūsų kraštą, paliktos trispalves vėliavėlės.

Vasario 17 d. šventė persikėlė į Valų bendruomenės namus. Susirinkusiuosius džiugino kultūros darbuotojų bei Austėjos ir Emilijos Ališauskaičių atliekamos dainos. Po koncerto visų laukė atnaujintas mėgėjų teatro „Plaštaka“ vaidinimas „Nei šis, nei tas, bet gal kas ir supras“.

Sveikino žodžius sakė bei trumpą veiklos ataskaitą pateikė Valų bendruomenės pirmininkė Angelė Jokūbynienė, pasidžiaugta nuveiktais darbais bei naujais planais, įgyvendintais bei planuojamais projektais. Į vyksiančius renginius, taip pat prisijungti prie kolektyvų kvietė meno vadovė Alė Ališauskienė. Sveikinimo žodį tarė į šventę atvykusi Žemaitkiemio miestelio bendruomenės pirmininkė D. Užkurėlytė.

Drauge švęsti ir rengti šventes ne tik smagu – tai visus suvienija kurti draugišką ir bendruomenišką Lietuvą.

UKC Žemaitkiemio skyriaus renginių organizatorė Ala Bušinskienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt