Nedirbs

Pasveikinome senjorus

Apsikaišiusi įvairiaspalviais gėlių žiedais, žaluma pasidabinusiais laukais, gamta nori mus apgauti, kad dar vasara. Juk šilta! Ir tik auksu sutviskę medžių lapai, tik kviečių želmenėlių žaluma laukuose, neleidžia abejoti – jau ruduo.

Ruduo gamtoje, bet ne mūsų širdyse – taip sakė senjorai, spalio 1 d. susirinkę paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną Žeimių kultūros namuose. Skambias dainas senjorams dovanojo Ukmergės KC Dainavos skyriaus moterų vokalinis ansamblis „Romantika“ (vad. Loreta Talutienė), grožėjomės nuostabia Drąsutės Kaselienės karpinių paroda „Prisilietimas“.

Linkėjome senjorams artimų žmonių meilės ir dėmesio, jaunatviško aktyvumo visuomeniniame gyvenime, įteikėme kuklias, Genovaitės Gutauskienės surištas vaistažolių puokšteles, linkėdami brangiausio turto – sveikatos. O renginio vedėja Sigita Ališauskienė priminė visiems: „Kiek esame jauni, priklauso tik nuo mūsų pačių. Jei mylime ir vertiname gyvenimą, žmones, jei stengiamės būti jiems naudingi ir tai atrodo prasminga, jei su dėkingumu priimame mums duotus metus, nesijausime seni. Maža to, nepaisydami amžiaus ir spinduliuodami žmogišką šilumą, pozityvumą, gyvensime vaisingai besiskleidžiantį gyvenimą – įkvėpsime tai daryti ir kitus.“

Mieli senjorai! Jauskitės jauni, būkit laimingi, reikalingi ir suprasti. Su Jūsų švente, mielieji!

UKC Žeimių skyriaus renginių organizatorė Sigita Ališauskienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt