Nedirbs

Pilnutėlei salei žiūrovų koncertavo rajono kolektyvai

Gausus būrys žmonių rinkosi į jau 26 kartą surengtą liaudiškos muzikos šventę „Grok, armonika“. 11 rajono kolektyvų į šventę subūrė daugiau kaip 100 muzikantų ir dainininkų. Žiūrovams jie pristatė, ką moka geriausio, o žiūrovai plojimais rinko kolektyvus, kuriems turėjo atitekti prizai. Plojimų klausėsi ir kolektyvus pristatinėjo nepamainomos šventės vedėjos – Dėdienytė ir Agotėlė.

Pirmieji pasirodė Želvos armonikieriai (vad. Vaclovas Butkus), juos pakeitė „Intermezzo“ (vad. Edvardas Ratautas) iš Veprių. Valų armonikieriai – Albinas Tamošiūnas ir Tadas Džiautas smagias melodijas traukė vienas po kito, o ukmergiškių folkloro kolektyvas „Pyniava“ (vad. Vilma Mulevičiūtė-Sabaliauskienė) ne tik dainavo, bet šokti pakvietė ir žiūrovus. Bene gausiausią kolektyvą pristatė Varinės bendruomenė (vad. Marius Mikučionis), gausus dalyvių buvo ir Vidiškių kolektyvas „Volungė“ (vad. Stasė Navickienė), kuriuos pakeitė „Siemanys“ (vad. Stasė Novikienė). Partizanų dainas traukė Siesikų „Vieversa“ (vad. Mindaugas Grainys), antrą kolektyvą pristatė ir Želva – „Želvelę“ (vad. Vaclovas Butkus). Gausių plojimų sulaukė jaunimas iš Taujėnų „Ratatitos“ (vad. Nijolė Janulienė), o koncertą baigė Deltuvos „Magaryčios“ (vad. Kazimieras Piestinis).

Šventės vedėjos Dėdienytė (Rasa Graužinienė) ir Agotėlė (Vilma Mulevičiūtė-Sabaliauskienė), pristatydamos kolektyvus, pokštavo, daugiausiai apie pinigus. Visus kolektyvus jos apdovanojo pjaustymo lentelėmis, ant kurių buvo išdėlioti pjaustyti lašinukai, svogūniukai ir duonytė. Lašiniais bei česnakais apdovanoti ir žiūrovai, atspėjusieji mįsles.

Šventės pabaigoje daugiausiai plojimų sulaukę kolektyvai buvo pagerbti prizais. 100 eurų Kultūros centro prizas įteiktas Siesikų „Vieversai“. 6 mėnesių laikraščio „Gimtoji žemė“ prenumeratą išsivežė „Želvos armonikieriai“, 3 mėnesių „Ukmergės žinių“ prenumeratą – Taujėnų „Ratatita“.

Kad kitų metų „Grok, armonikos“ laukimas neprailgtų, žiūrovai padainavo kartu su „Magaryčiomis“.

2019-03-08

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt