Nedirbs

Pirmasis Miesto šventės renginys – parodos atidarymas

Kasmet Miesto šventę pradeda rajono menininkai. Ir šie metai ne išimtis – artėjančios miesto šventės „Ukmergė – Lietuvai“ renginiai prasidėjo rajono menininkų darbų parodos atidarymu. Į Kultūros centro galerijoje surengtą parodą 29 rajono menininkai pristatė 49 darbus.

Parodoje pristatomi darbai atspindi visą profesionalių rajono menininkų darbų spektrą. Parodoje galima pamatyti fotografijos, tapybos, skulptūros, drožybos, juvelyrikos ir kitų meno krypčių darbus. Nijolės Stunskaitės su mokiniais sukurtos šilko skarelės eksponuojamos ne dailės galerijoje, bet Kultūros centro mažojoje salėje.

Atidarydamas parodą jos organizatorius Egidijus Darulis sakė, kad „paroda tuo ir žavi, kad mus -visus menininkus suburia į vieną bendruomenę ir mes visi turime būti vieningi, draugiški, ne konkurentai, o kolegos. Tai yra, Miesto šventė – mūsų visų šventė“.

Menininkus sveikino rajono mero pavaduotoja Klavdija Stepanova, susirinkusiems palinkėjusi sveikatos, stiprybės, gerų emocijų ir minčių. Parodos dalyvė Tatjana Sokolova rusiškai perskaitė savos kūrybos eiles, sukurtas specialiai šiai parodai. Parodos atidaryme Ukmergės krašto dainas atliko folkloro ansamblis „Dagilėlis“ (vad. Jūratė Martinkutė).

Parodoje pristatomi Andriaus Janulio, Kristinos Darulienės, Egidijaus Darulio, Leonido Polukovo, Vaido Žvirblio, Laimos Dzigaitės, Tatjanos Sokolovos, Kristinos Pažūsienės, Dainiaus Vyto, Erikos Majauskienės, Jolitos Šlepetienės, Erikos Katinaitės, Kristinos Kasmauskienės, Vaidos Adomavičiūtės, Rimo Brusoko, Aušros Bartkutės – Deviatnikovos, Mykolo Striogos, Irmos Karvelytės, Rimvydo Šlepečio, Pavelo Šnaico Kosakovskio, Arūno Kulikausko, Juliaus Zarecko, Rimanto Zinkevičiaus, Jurgos Sally – Jackevičiūtės, Anatolijaus Stiško, Silvijos Puodžiūnaitės, Vytauto Mackevičiaus, Romos Zareckienės ir Nijolės Stunskaitės darbai.

Trys menininkai – P. Š. Kosakovskis, A. Kulikauskas ir V. Žvirblis pristato darbus, sukurtus užsienyje. Paroda turi ir savo debiutantę – S. Puodžiūnaitę.

Paroda veiks iki birželio 2 dienos.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt