Nedirbs

Rinkosi mamytės ir parodų mėgėjai

Sausio 24 dieną Želvos miestelio bibliotekoje įvyko „Mamyčiu klubo“ susitikimas į kurį susirinko ne tik mamos, tačiau ir jų mažosios atžalos.

Visoms žaidžiant susipažinus ir šiek tiek atsipalaidavus mamos pradėjo kalbėtis apie savo ateities planus. Kiekviena mama drąsiai siūlė savo norus ir mintis, diskutuota ar mamos turėtų rinktis vienos be vaikų ar visgi su savo mažaisiais. Taip pat aptarta ne tik ką veikti susitikimu metu, bet ir kaip dažnai juos rengti.

Diskutuodamos mamos vaišinosi kava, arbata, savo susineštinėmis vaišėmis, o mažieji tuo metu žaidė jiems specialiai padarytose erdvėse, didesni vaikai piešė ir žiūrėjo filmukus.

Nutarta, kad bent kartą per mėnesį norėtume susitikti ir ateityje realizuoti savo veiklas ir edukacijas.

Sausio 29 dieną Želvos kultūros namų salėje įvyko kelių parodų pristatymas. Tai fotografės Nijolės Paškauskienės fotografijos paroda „Vaikystės takais“ ir Danutės iš Bajorų kaimo rankdarbių paroda „Jaunystės spalvos“.

Į parodų pristatymą susirinko aktyviausi Želvos bendruomėnės nariai bei Želvos gimnazijos penktos klasės mokiniai su mokytoja Rasa Povyliene. Svečiuose buvo ir parodos fotografė Nijolė Paškauskienė, kuri visiems susirinkusiems plačiau papasakojo apie vieno ar kito kadro įamžinimą. Šias parodas iniciavo ir parengė Vaclovas Kalesnikas kuris fotografei parodė gražiausius Želvos seniūnijos ir Kiauklių parapijos kraštovaizdžius.

Pristačius parodas įvyko „mini“ viktorina vaikams – jie turėjo atsakyti į keletą klausimų už kuriuos gavo ir prizų. Klausimų turėjo ir želviškiai. Smagiai padiskutavus ir aptarus viską, renginio svečiai buvo kviečiami į Želvos miestelio biblioteką pasivaišinti kava ir arbata. Prie stalo žmones plačiau galėjo pasikalbėti su parodos fotografe ir parodų iniciatoriumi.

Nors renginys vyko gana ankstyvą rytą, tačiau buvo labai smagu pasiklausyti ir pabendrauti su šio krašto žmonėmis. Taip pat labai smagu, kad žmonės skiria savo laiką mums ir norisi tikėtis, kad ateityje tų žmonių mūsų renginiuose tik daugės.

UKC Želvos skyriaus renginių organizatorė Giedrė Bukauskaitė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt