Nedirbs

Šeima pagerbta koncerte „Pavasario žydėjimai“

Šeima. Toks mielas ir šiltas žodis. Į jį telpa tiek daug: mamos lopšinė, nerimas jos akyse ir pirmas pabarimas, tėčio švelnus žvilgsnis, jo rūpestingų rankų tvirtumas, senelės kepti blynai ir vyresnio brolio ar sesės iš miesto parvežtas kiškio pyragas… kiek daug telpa į šį žodį!

Į šeimos dienai skirtą koncertą „Pavasario žydėjimai“ vepriškiai ir svečiai rinkosi šventiškai nusiteikę. Pirmasis scenoje pasirodė Kultūros centro Veprių skyriaus instrumentinis ansamblis „Intermezzo“. Skambanti subtili muzika privertė žiūrovus suklusti, pasiduoti garsų magijai. Ansamblyje groja vadovas Edvardas Ratautas su dukra Jurgita Kardauskiene ir vaikaite Airita Ratautaite, taip pat Rėjus Ginatas, Tautvydas Pakėnas ir Meinardas Bagdonavičius.

Jaunoji pianistė iš Lyduokių Otilija Varnaitė nukėlė visus į „Paryžiaus prisiminimus“. Pasvajoję apie Paryžių klausėmės šeimyninio trio iš Dainavos skyriaus. Mums dainavo Loreta Tolutienė su dukrytėmis Kotryna ir Samanta. Šaunųjį trio keitė Austėja Jackūnaitė iš Taujėnų skyriaus.
Scenoje pasirodę Valų skyriaus saviveiklininkai (vad. Alė Ališauskienė) suvaidino šeimyninio gyvenimo intermediją. Kolektyve dalyvauja graži šeima Stasė ir Vidas Šepečiai.
Vepriškių Antano ir Lionės Šimatonių šeimyninis duetas puikiai pagrojo savo jaunystės melodijas. Veprių skyriaus folkloro ansamblis „Geldutė“ (vad. Algimina Uselienė) dainavo skambias lietuvių liaudies dainas, o armonika pagrojo Stanislovas Šikšnys. Koncertą pabaigė linijinių šokių kolektyvas „Nenuoramos“ iš Dainavos skyriaus (vad. Drąsutė Kaselienė). Kolektyve šoka teta Ligita Toropovaitė, dukterėčia Brigita Burokaitė ir draugė Fausta Jeknytė.

Koncerto dalyviai gavo dovanų senovinį desertą, kurį dar XIV amžiuje sugalvojo Lietuvos kunigaikštis Jogaila, tai žali agurkai ir medus.

Dėkojame renginį rėmusiems Ukmergės kultūros centrui bei Egidijai ir Broniui Zareckams.
Po koncerto kultūros namų kiemelyje norintieji stebėjo Krikštėnų skyriaus edukacinę programą „Lino kelias“ ir Veprių skyriaus edukacijas „Bitutė ratuota“ bei „Pinsiu juostą margaraštę“. Labiausiai išalkę vaišinosi lauke kepta kiaušiniene ir namine gira.

UKC Vepių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt