Nedirbs

Šeimos šventė sulaukė daug svečių

„Šeima. Toks mielas ir šiltas žodis. Į jį telpa tiek daug: mamos lopšinė, nerimas jos akyse ir pirmasis pabarimas, tėčio švelnus žvilgsnis, jo rūpestingų rankų tvirtumas, senelės kepti blynai ir vyresnio brolio ar sesės iš miesto parvežtas kiškio pyragas…“ Kiek daug telpa į šį žodį!

Saulėtą pavasario dieną, žydint sodams vepriečiai ir svečiai rinkosi į rajoninę Šeimos šventę „Pavasario žydėjimai“. Susirinkusius sveikino Veprių seniūnė Dalė Urbonienė. Pirmieji scenoje pasirodė Veprių skyriaus instrumentinis ansamblis „Intermezzo“(vad. Edvardas Ratautas). Ansamblyje groja senelis ir tėtis Edvardas, dukra ir mama Jurgita bei dukra ir anūkė Airita.
Vepriškių Antano ir Lionės Šimatonių šeimyninis duetas pagrojo valsus ir Antano jaunystės dainą. Šią šeimą vepriškiai puikiai pažįsta. Antanas yra poetas, kaimo kapelos „Subatėlė“ vadovas, nagingas meistras, o Lionė šauni dainininkė dainuojanti vyro vadovaujamoje kapeloje ir folkloro ansamblyje „Geldutė“.

Jaunoji pianistė iš Lyduokių skyriaus – Otilija Varnaitė paskambino „Sonatiną“. Respublikinio konkurso „Tramtatulis“ dalyvė dainaviškė Gabija Petrauskaitė papasakojo pasakojimą „Šeška medžiokla“ ir orų spėjimus (vad. Drąsutė Kaselienė). Visus sužavėjo scenoje šokio sūkuryje besisukantys Deltuvos skyriaus vaikų tradicinių šokių kolektyvo šokėjai (vad. Dalė Gvozdienė ir Daiva Stimburienė). Kolektyve šoka sesutės Samanta ir Gabija Dūdaitės ir jų pusbrolis Edvinas Šiaučiūnas.

Temperamentu ir gera nuotaika tryško III Antakalnio skyriaus šeimyninis Mikalauskų ansamblis „Romeo“. Ansamblyje tėtis Sultanas ir sūnūs: Artūras, Ruslanas, Samiras. Ansambliečius keitė Krikštėnų skyriaus šokėjos. Šoko sesutės Aistė ir Ernesta Astrauskaitės su drauge Austėja. Pramoginius šokius šoko pusseserės Austėja Lidakevičiutė ir Smiltė Sipavičiutė (vad. Dalia Banišauskaitė ir Janina Svetlikauskienė).

Veprių skyriaus folkloro ansamblyje „Geldutė“ (vad. Algimina Uselienė) jau daug metų dainuoja seserys Onutė Kuliešienė ir Eugenija Bogdienė. Eugenija sakė, kad kol galėsiu, tol dainuosiu…
Koncertą pabaigė Želvos skyriaus kaimo kapela „Želvelė“ (vad. Vaclovas Butkus). Kapeloje groja ir dainuoja broliai Vaclovas ir Albinas Butkai, sutuoktiniai Jūratė ir Gintas Braškiai.

Po koncerto žiūrovai rinkosi kultūros namų kiemelyje, kur galėjo susipažinti su Stanislovo Šikšnio vedama edukacija apie bites „Bitutė ratuota“, A. Uselienė mokė pinti pintines juostas edukacijoje „Pinsiu juostą margaraštę“. O labiausiai išalkę galėjo pasivaišinti kiaušiniene ir namine gira.

UKC Veprių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė

Nuotraukos autorės

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt