Nedirbs

Siesikuose vėl skambėjo dainininkų balsai

Jau septynioliktą kartą į Siesikus rinkosi dainininkai ir muzikantai į šventę „O tu dainuok“. Nuotaikingai vedę šventę Kęstutis Motiejūnas ir Vilma Račkauskienė į sceną kvietė svečius ir šeimininkus, bei kartu su padėkomis dovanojo ir akmenines gėles.

Šventę, kaip ir dera, pradėjo šeimininkai – Siesikų moterų ansamblis (vad. Paulius Geiša). Juos pakeitė šeimyninis duetas – Dalia ir Paulius Geišos. Šeimininkai turėjo progą dar kartą pasirodyti – žiūrovams šoko Kultūros centro Siesikų skyriaus moterų linijinių šokių kolektyvas „Aistringa branda“ (vad. Valentina Karaliūnienė).

Keletas kolektyvų šventėje pasirodė pirmą kartą. Tai du Ukmergės meno mokyklos Muzikos skyriaus merginų ansambliai (vad. Giedrė Karklelytė). Taip pat Kultūros centro Varinės skyriaus mišrus ansamblis (vad. Marius Mikučionis). Akomponavo šiam ansambliui vadovo žmona. Pastarojo kolektyvo vadovas vadovauja dar vienam mišriam ansambliui – III Antakalnio ansambliui „Retro“.

Susirinkusieji klausėsi Ukmergės kultūros centro Deltuvos skyriaus moterų kvarteto (vad. Kazimieras Piestinis), Sližių skyriaus mišraus ansamblio (vad. Stasė Novikienė), Taujėnų skyriaus moterų ansamblio (vad. Nijolė Janulienė), Šventupės skyriaus ansamblio „Šventerečius“ (vad. Kazimieras Šermukšnis), Dainavos skyriaus vokalinio ansamblio „Mes“ (vad. Loreta Talutienė), Vidiškių skyriaus mišraus ansamblio (vad. Stasė Navickienė).

Šventėje dalyvavo ir dainininkai iš Jasiuliškių socialinės globos namų – Eglė Staniūnaitė ir Genadijus Ginevičius. Abiejų solistų vadovė Daiva Šermukšnienė.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt