Nedirbs

Stovykla „Kūrybiškumo spalvos tautinio kostiumo detalėse“

Rugpjūčio 9-13 d. Liaušių kultūros namuose vyko penkių dienų stovykla „Kūrybiškumo spalvos tautinio kostiumo detalėse“. Kiekvieną dieną stovyklautojai dalyvavo edukacijose, skirtose pažinti bei pamėgti tautinį kostiumą.

Pirmąją stovyklos dieną susipažinome vieni su kitais, sukūrėme taisykles, dalyvavome edukacijoje „Mano tautinė lėlė – skudurinė Onutė“, kurią vedė UKC Deltuvos skyriaus renginių organizatorės Daiva Stimburienė ir Rasa Laskauskienė.

Antroji diena stovyklautojams buvo kupina iššūkių, nes reikėjo susipažinti su delmonu, jo siūvimu bei puošimo technika. Edukaciją vedė Želvos gimnazijos dailės mokytoja Kristina Macijauskienė.

Trečiąją dieną visiems akys raibo nuo siūlų įvairiausių spalvų, vyko juostų pynimo edukaciją, kurią vedė Želvos gimnazijos technologijos mokytoja Jolita Gineikienė, Vida ir Rokas Kalesnykai.

Ketvirtoji stovyklos diena, kurioje dalyviai susipažino su prijuostės ir sijono siuvimo technika, stebėjo kaip siuvama prijuostė, daromas tautinio sijono siuvimo brėžinys. Edukaciją vedė pilna idėjų ir energijos Ingrida Matusevičienė.

Penktąją stovyklos dieną džiaugėmės pasiektais rezultatais, vaikų darbais, ieškojome paslėpto lobio, o jį atradę didžiulėje skrynioje, dar kartą sudėliojome pagrindines tautinio kostiumo detales.

Nors ir pavargę po įtemptos savaitės, tačiau laimingi, besišypsantys ir jau vėl svajojantys, o ar kitais metais bus stovykla?

UKC Liaušių skyriaus renginių organizatorė Lina Monkevičienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt