Nedirbs

Susirinkusieji mokėsi stebuklų

Helovinas – pasaulietinė šventė, kuri švenčiama spalio 31d., jos metu persirengėliai eina iš namų į namus, reikalaudami „pokšto arba vaišių“, krečia įvairias išdaigas ir puošia aplinką vaiduokliškomis dekoracijomis. „Vaiduokliška“ infekcija vasarišką rudenį užsikrėtė ir mažieji dainaviškiai, kurie prisidažę ir persirengę siaubo personažais, skubėjo į kultūros namus. Čia juos pasitiko Vyriausioji ragana (renginių organizatorė Drąsutė Kaselienė), kuri rodė stebuklus, mokė įvairiausių burtažodžių ir visokių kitokių monų.

Susirinkusius popietėje linksmino ir vyr. raganos dukterėčios: Sabrina, Milda ir Matilda, Dainavos kultūros namų vaikų linijinių šokių grupės „Nenuoramos“ (vad. Drąsutė Kaselienė) narės: Brigita Burokaitė, Livija ir Ligita Toropovaitės.

Vėliau visi buvo pakviesti į nuotaikingas varlių, vampyrų, zombių varžybas, bandyta išaiškinti, kuris taikliausias ar greičiausias.

Vaiduokliškos dekoracijos, išskirtinai paserviruotas stalas ir heloviniški patiekalai – tai pagrindiniai akcentai, kurie padėjo sukurti unikalaus vakaro nuotaiką. Čia kiekvienas patiekalas atrodė paslaptingai ir keistai, kol nebuvo paragautas. Linksmai nusiteikę visi susėdo prie stalo, vaišinosi vaiduokliškais patiekalais ir aptarinėjo šventės įspūdžius.

Nors Helovinas iš esmės laikomas amerikietška švente, tačiau ji prigijo Dainavoje, kuri švenčiama kasmet.

UKC Dainavos skyriaus renginių organizatorė Drąsutė Kaselienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt