Nedirbs

Šv. Baltramiejaus atlaidai – didžiausia tradicinė šventė Vidiškiuose

Kaip ir kiekvienais metais paskutinį vasaros savaitgalį Vidiškiuose triukšminga. Jau ketvirtadienį šventiškai pasipuošęs Baltrukas miestelio pakraštyje visus pravažiuojančius kvietė į šventę.

Miestelis pasipuošė vėliavėlėmis su išskrendančiu gandru. Na o besiruošiantys šventei organizatoriai turėjo darbo visą savaitę. Ypatingai pasistengė bendruomenės aktyvas – gamino plakatus foto studijai, kūrė pavyzdžius linksmajam vaikų makiažui ir laikinoms tatuiruotėms. Sinoptikų pažadėtas lietus privertė iš anksto planuoti kur statyti pavėsines ir t.t.

Šventė prasidėjo tradiciškai žvejų varžybomis ir bendruomenės pirmininko žuviene. Tik šį kartą patikrinti ar teisingai žvejojama miestelio tvenkinyje atplaukė trys jūrininkai. Jie šmaikščiomis pastabomis linksmino visus varžytuvių dalyvius.

Turėjusioms vykti sporto varžyboms šiek tiek pamaišė lietus, todėl dalis jų vyko mokyklos sporto salėje. Na o lietus veteranų ir jaunimo futbolo rungtynių metu neišgąsdino nei sportininkų, nei žiūrovų.

Šventinį koncertą pradėję Siesikų kolektyvai išvaikė lietų ir prikvietė į pilną žiūrovų bendruomenės parkelį. Koncertą vainikavo Deivido Basčio pasirodymas ir šventiniai fejerverkai.

Už tai turime būti dėkingi rėmėjams, kurie kiekvienais metais finansiškai pagelbėja organizuojant tradicinę šventę, Vidiškių miestelio bendruomenės aktyvui, seniūnijai, mokyklos bendruomenei, kultūros centrui.

UKC Vidiškių skyriaus renginių organizatorė Janina Giedraitienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt