Nedirbs

Ukmergiškiai sportinių šokių varžybose

Balandžio pabaiga buvo labai prisotintos šokių sporto varžybomis. 2018 Solo Latino sportinių šokių čempionatas vyko Ukmergėje technologijų ir verslo mokyklos sporto komplekse. Šiose varžybose dalyvavo ir ukmergiškės, Kultūros centro kolektyvo „Vėtra“ atstovės. Geriausių rezultatų pasiekė jaunimo grupėje startavusi ir iškovojusi ketvirtą vietą Karolina Rimaitė.

„Kauno taurė – 2018“ varžybose „Vėtrą“ atstovavo 4 šokėjų poros ir 5 solistės. Džiugina mažiausiųjų šokėjų rezultatai. Gustautas Girnys ir Elzė Jačionytė varžėsi tarp 63 porų ir iškovojo pirmąją vietą. Juozas Lobinas ir Elzė Jačionytė bei Tomas Miškinis ir Smiltė Sipavičiūtė atliko tris šokius ir parodė, kad sugeba įveikti jaudulį ir susikaupti. Abi poros aplenkė po dešimt patyrusių porų.

Šaunuolės solistės: Austėja Paškevičiūtė dalyvavo dviejuose grupėse ir abiejuose kilo į aukštumas, iškovotos dvi taurės. Autėja Lidakevičiūtė ir Kamilė Kudirkaitė pasirodė puikiai nors patirties šokių srityje turi dar nedaug. Solo Latina 4 dalyvavo Taurėja Javtokaitė ir Gabrielė Girnytė. Mergaitėm teko varžytis su gerokai vyresnėmis varžovėmis, tačiau tai nesutrukdė šokti puikiai. Solo Latina 3 savo miestui atstovavo Ieva Lobinaitė ir mergaitė namo parvežė 6 vietos taurę.

Ukmergės kultūros centro šokių kolektyvas „Vėtra“ gegužės 20 dieną visus ukmergiškius pakvies stebėti savo organizuojamas respublikines kvalifikacines varžybas „Vėtros taurė -2018“, kurios vyks technologijų ir verslo mokykloje.

Kovo mėnesį dalyvauta Garliavos „Sporto“ arenoje, kurioje karaliavo šokėjai. Čia vyko kvalifikacinės sportinių šokių varžybos „Sidabrinis sakalas-2018“. Tai ne tik sporto varžybos, bet ir puikus reginys žiūrovams.

Šį kartą aikštelėje per visą dieną sukosi 500 porų, tarp kurių ir Ukmergės kultūros centro šokių kolektyvo „Vėtra“ atstovai, kurie gausiu būriu gynė savo miesto garbę.

Šaunios trys mergaitės Iveta Jasiūnaitė, Kamilė Kudirkaitė ir Rosita Valavičiūtė startavo pirmą kartą tokiose atsakingose varžybose ir solo grupėje pasirodė puikiai. Tris šokius atliko solistės Smiltė Kuliešaitė ir Autėja Lidakevičiūtė. Visos mergaitės grįžo su nugalėtojų medaliais.

Jaunieji šokėjai: Juozas Lobinas ir Elzė Jačionytė varžėsi su jau patyrusiais šokėjais ir savo kolektyvo draugais Gelmiu Karpovu ir Ieva Lobinaite. Šioje grupėje dalyvavo net 55 poros ir aplenkę net 51 porą Gelmis su Ieva iškovojo ketvirtąją vietą.

Patys jauniausieji kolektyvo šokėjai Emilis Michal ir Agnė Kuliešiūtė bei Jonas Stankevičius ir Neila Savickaitė taip pat labai atsakingai ir garbingai kovojo savo bendraamžių grupėje ir iškovojo pirmosios vietos medalius.

Kvalifikacinėje jaunučių grupėje startavo Matas Vasiljev ir Ema Grikšaitė. Šioje grupėje dalyvavo 33 poros iš visos Lietuvos. Mūsų porai kvalifikacinės varžybos buvo pirmosios ir jos parodė, kad yra ko siekti ir laukia intensyvus darbas ateityje.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt