Nedirbs

Uždaryta 19-oji „Rudens saulutė“

Įpusėjus paskutiniam rudens mėnesiui Kultūros centre uždaryta tradicinė respublikinė neįgaliųjų dailiųjų amatų paroda – pardavimas „Rudens saulutė“. Į parodos uždarymą atvyko įvairių darbus pristačiusių organizacijų atstovai, rajono meras Rolandas Janickas, Lietuvos žmonių su negalia sąjungos prezidentė Rasa Kavaliauskaitė, Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyriaus vedėja Asta Leonavičienė, Lietuvos radijo laidos „Arčiau manęs“ redaktorė Gemutė Padribonienė.

Sveikindamas pilną salę susirinkusiųjų meras konstatavo faktą, kad visi norintieji dalyvauti parodos uždaryme, kaip ir parodos eksponatai, Kultūros centre netelpa. „Kur reikės rengti parodą kitais metais?“ – klausė meras. Jis padėkojo organizacijų vadovams, buriantiems žmones ir kūrėjams palinkėjo kuo daugiau kūrybiškumo, sielos džiaugsmo ir šviesos.

Meras kartu su Asta Leonavičiene įteikė specialius mero prizus, kuriuose buvo tai, ką Ukmergė turi geriausia – sugrybauti paskutiniai baravykai ir iškepta Ukmergės duona. Prizus gavo Kėdainių rajono VšĮ „Gyvenimo namai sutrikusio intelekto asmenims“ – už papuošalus, Anykščių rajono Aknystos socialinės globos namai – už mezginius ir Ukmergės krašto neįgaliųjų sąjunga už surengtą parodą. Ukmergės rajono savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos ir socialinės paramos skyrius taip pat įsteigė specialų prizą. Jį gavo Kėdainių rajono neįgaliųjų draugijos narė Daiva Petrauskienė už lėlytes-pakabukus.

Šių metų parodoje dalyvavo 22-iems rajonams atstovaujančios 34-ios organizacijos. Joms atstovaujantys 356 autoriai pristatė 2400 darbų. Pernai metais buvo žadėta, kad šiais metais parodoje dalyvaus 40 organizacijų. Pažadas nukeltas kitiems metams, tik Ukmergės krašto žmonių su negalia sąjungos pirmininkė Dalia Unikienė suabejojo kur parodą reikės daryti.

Parodos uždarymo metu skambėjo daug šiltų žodžių, susirinkusieji stovėdami sugiedojo „Ilgiausių metų“ parodos sumanytojai, tuometei sąjungos pirmininkei Lionei Aleksienei.

Koncertavo Ukmergės krašto žmonių su negalia sąjungos ansamblis „Daina“ (vad. Audronė Baronienė), Jasiuliškių socialinės globos namų ansamblis „Melodija“ (vad. Daiva Šermukšnienė).

 

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt