Nedirbs

Vasario 16-ąją – pagerbti „Dovanos Vepriams“ nominantai

Vepriškiai kultūros namuose šventė Lietuvos gimtadienį. Pilnutėlė žiūrovų kultūros namų salė, trispalvėmis juostelėmis pasidabinę vepriškiai ir svečiai klausėsi koncerto „Gimtinės spalvos“.

Sugiedoję Tautinę giesmę apdovanojome konkurso „Dovana Vepriams“ nominantus. Prieš metus, minėdami Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną, Vepriams švenčiant 635-ąsias metines, paskelbėme šį konkursą. Džiugu, kad Vepriai sulaukė daug dovanų. Už bažnyčios bokšto atstatymo vizualizaciją, paminklo gydytojui A. Karlinskiui pastatymą, malūno rato atstatymo viziją apdovanotas Viktoras Žentelis. Savo lėšomis taką į bažnyčią nutiesusi Elena Jovaišienė, mokytojo Jono Jurkūno kapavietę sutvarkiusi, buvusi jo mokinė Marijona Lukoševičiutė – Žicevičienė, už visuomeninę ir projektinę veiklą Veprių kaimo bendruomenės pirmininkė Aldona Medonienė, Veprių vardo garsinimą instrumentinio ansamblio „Intermezzo“ vadovas Edvardas Ratautas, internetinio puslapio „Veprių krašto atmintis“ sumanytoja Audronė Žentelytė – visi jie apdovanoti padėkomis, atminimo ženkleliais. Padėkas teikusios Veprių seniūnijos seniūnė Dalia Radzevičienė ir pavaduotoja Jolita Palaimienė džiaugėsi gausiu nominantų buriu, sveikino susirinkusius su švente.

Po oficialiosios dalies klausėmės koncerto, kurį pradėjo grakščiosios linijinių šokių kolektyvo „Danzalita“ (vad. Jurgita Padolskienė) šokėjos, kurios žavėjo elegancija, plastiškumu. Instrumentinio ansamblio „Intermezzo“ (vad. E. Ratautas) atliekamos melodijos svaigino, skraidino į kitą laikmetį. Folkloro ansambliui „Geldutė“ (vad. Algimina Uselienė) dainuojant partizanų dainas pritarė visi žiūrovai. Stanislovas Šikšnys papasakojo kaip vaikystėje teko groti vakaruškose, į kurias pasišokti ateidavo partizanai ir pagrojo to laiko šokių melodijų. Savo pasirodymu visus džiugino iš Pabaisko atvykęs vokalinis ansamblis „Šilojas“ (vad. Marius Mikučionis) liejosi skambios dainos, netilo aplodismentai, dainavome visi kartu.

Renginio metu veikė Veprių krašto auksarankių meistrų paroda „Minčių ir rankų dialogas“, skirta Tautodailės metams, kurioje savo darbus eksponavo 19 dalyvių.

Apie dvi valandas trūkęs renginys neprailgo, skirstėmės su džiugiomis šypsenomis, džiaugdamiesi, kad nors gyvename mažame Lietuvos miestelyje, bet gebame švęsti LAISVĘ.

UKC Veprių skyriaus renginių organizatorė Rasa Šimonienė

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt