Nedirbs

„Vėjo malūnėlyje“ užimti buvo ir žiūrovai

Liaušių kultūros namuose, kaip ir kasmet, sukosi „Vėjo malūnėlis“. Jį „suko“ tradicinė rajoninė vaikų teatrų šventė, kurioje spektaklius rodė keturi teatrai iš rajono kaimo kultūros namų ir mokyklų.

Sveikindamas susirinkusius Šešuolių kunigas Egidijus Kazlauskas palinkėjo siekti didelių aukštumų ir sau iškeltų tikslų. Daug šiltų žodžių sulaukė Šešuolių seniūnė Jolanta Lukšienė, kurios pastangomis remontuojami gražėjantys Liaušių kultūros namai.

Pirmasis į sceną pakilo Siesikų gimnazijos vaikų teatras (vad. Vilma Račkauskienė). Jie žiūrovams parodė spektaklį „Toks žaidimas“ pagal Michailo Bulgakovo pjesę. Tai pasakojimas apie mokines, kurios savo paslaptis ir problemas bando apsaugoti kodais. Bet tėvų taip lengvai neapgausi… Siesikiečius pakeitė patys mažiausieji šventės aktoriai iš Dukstynos pagrindinės mokyklos teatro „Vaivorykštė“ (vad. Vilma Rabazauskienė). Vaidindami „Kranklių vestuves“, aktoriai palietė svarbias ekologines temas ir Lietuvos valstybės šimtmetį.

Kultūros centro Veprių skyriaus teatras „Šypsenėlė“ (vad. Rasa Šimonienė) žiūrovus pakvietė pažiūrėti spektaklį pagal Vytauto Kupšio pjesę „Slibinai ir žmonės“. Tai spektaklis apie gėrio ir blogio kovą. Kaip visada – nugalėjo gėris. Kultūros centro Dainavos skyriaus vaikų dramos būrelis „Buratinas“ (vad. Drąsutė Kaselienė) pristatė „Žvirblio veseliją“, apie žvirblio norą vesti pelėdą. Bet žvirblis laiku atsipeikėja ir vaidinimo pabaigoje beliko visiems – aktoriams ir žiūrovams padainuoti apie saulutę.

Pertraukose tarp spektaklių Kultūros centro Liaušių skyriaus renginių organizatorė Lina Monkevičienė žiūrovus kvietė pažaisti. Žiūrovams teko vardinti paslėptus daiktus, grimuoti veidus, kuriuos atstojo balionai, tapti aktoriais ir pabėgioti sekant pasaką apie senelį, raunantį ropę.

UKMERGĖS KULTŪROS CENTRAS

Adresas: Kauno g. 8, 20114 Ukmergės
Tel.: +370 646 90707
El.p.: info@kc.ukmerge.lt

 

Įstaigos kodas 190351690
A/S LT174010042900153412
AB Luminor bankas, b.k. 40100

 

Duomenys kaupiami ir saugomi

Juridinių asmenų registre

Bilietų kasos darbo laikas nuo 2021 09 01:

II – V – 15.00 – 19.30 val.

VI – VII – 1 val. prieš kino filmą ar renginį.

I – ne darbo diena

Bilietus kviečiame pirkti

internetu kc.ukmerge.lt

BILIETŲ PIRKIMO TAISYKLĖS

Bilietų kasos tel.: +370 646 90230
El.p. kasa@kc.ukmerge.lt